1. W dniu dzisiejszym obchodzimy XXIV Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie, któremu w tym roku towarzyszy hasło: „Posłani w pokoju Chrystusa”. Po każdej Mszy św. zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi katolickiemu na Wschodzie.

2. Dziś po każdej Mszy św. zapraszamy na „Świąteczny kiermasz parafialny”.
3. Roraty od poniedziałku do piątku o godz. 18.00; z udziałem dzieci we wtorki i czwartki o godz. 18.00.
- w środę św. Łucji, dziewicy i męczennicy
- w czwartek św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła
5. W środę, 13 grudnia przypada 42. rocznica wprowadzenia stanu wojennego. Pamiętajmy w modlitwie o naszej Ojczyźnie prosząc o dar pokoju.
6. W zakrystii i kancelarii parafialnej można zgłaszać chorych, którzy pragną przyjąć sakramenty święte z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Chorych odwiedzimy w piątek 15 grudnia od godz. 8.00 i od godz. 15.00.
7. W sobotę o godz. 10.00 spotkanie opłatkowe dla lektorów, ministrantów i scholi dziecięcej. Natomiast o godz. 16.00 spotkanie opłatkowe dla Zelatorów Żywego Różańca.
8. Za tydzień na Mszy św. o godz. 11.30 przyjęcie nowych kandydatów do grona ministrantów.
9. Trwa w parafii akcja „Paczuszka dla maluszka”. Wszelkie dary takie jak: pieluchy, środki higieniczne, proszki, płyny, kremy dla niemowląt itp. można składać pod choinką, która jest ustawiona przy ołtarzu św. Józefa. Dary te zostaną przekazane do hospicjum dla dzieci św. Kamila w Gorzowie Wlkp.
10. Składamy serdeczne podziękowania za wszelkie ofiary złożone w minionym tygodniu na rzecz naszego kościoła. Za tydzień taca przyznawana będzie na ogrzewanie naszego kościoła.
11. Prasa katolicka „Gość Niedzielny i Niedziela” wyłożone są w przedsionku pod wieżą oraz pod chórem. Do nabycia w zakrystii są świece na stół wigilijny po 10,00 zł.
12. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał do siebie + Olgę Dziadziewicz. Polećmy zmarłą Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…
13. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrego przeżycia czasu Adwentu. Prosimy pozdrowić osoby chore i starsze, które otaczamy swoją modlitwą.