1. Dzisiaj 33. Niedziela zwykła w roku liturgicznym.

W kościele obchodzimy Światowy Dzień Ubogich. Hasłem są słowa z Księgi Tobiasza: „Nie odwracajcie twarzy od żadnego biedaka”.
- w poniedziałek św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera
- we wtorek Ofiarowania NMP
- w środę św. Cecylii, dziewicy i męczennicy. Z racji wspomnienia św. Cecylii, patronki chórzystów, muzyków, organistów, zespołów wokalno-muzycznych w środę o godz. 16.00 odbędzie się w naszym kościele „Cecyliada”. Zapraszamy zespoły wokalne, chóry i schole do udziału w przeglądzie pieśni kościelnych. Więcej informacji na fejbuku parafii.
- w piątek Świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac, prezbitera i Towarzyszy
- w niedzielę za tydzień uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy św. o godz. 10.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do Serca Pana Jezusa i Akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi. Za publiczne odmówienie Aktu można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
3. Wypominki do końca listopada codziennie o godz. 17.30.
4. Brat Andrzej na terenie naszej parafii roznosi pobłogosławione opłatki na stół wigilijny.
5. Trwa w parafii konkurs na „szopkę bożonarodzeniową”. Szopki należy wykonać do 30 listopada i dostarczyć do ks. Pawła. Rozstrzygnięcie konkursu10 grudnia.
6. Składamy serdeczne podziękowania za wszelkie ofiary złożone w minionym tygodniu na rzecz naszej świątyni.
7. Prasa katolicka „Gość Niedzielny i Niedziela” w cenie 10 zł wyłożone są w przedsionku pod wieżą oraz pod chórem. Zachęcamy do czytania.
8. Za tydzień będzie już można nabyć świece na stół wigilijny.
9. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał do siebie + Urszulę Podsiadłą i Genowefę Krawczyk. Polećmy zmarłe Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
10. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli oraz Bożego błogosławieństwa.