1. Dzisiaj 26. Niedziela zwykła w roku liturgicznym.

2. Po każdej mszy św. młodzież ze Szkolnego Koła Caritas rozprowadza cebulki żonkili, aby wesprzeć hospicjum św. Kamila w Gorzowie Wlkp. Koszt cebulki 3 zł.
– w poniedziałek Świętych Aniołów Stróżów
- w środę św. Franciszka z Asyżu
- w czwartek Św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy
- w sobotę NMP Różańcowej
4. Zachęcamy do modlitwy różańcowej w kościele:
- różaniec dla dorosłych o godz. 17.30
- dla dzieci we wtorki o godz. 17.30
- dla młodzieży w czwartki o godz. 17.30
5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek o godz. 17.00 Wspólnota Przyjaciół Paradyża zaprasza do wspólnej modlitwy o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
6. W piątek od godz. 8.00 odwiedzimy chorych z Komunią św.
7. W sobotę po mszy św. porannej nabożeństwo wynagradzające Nieopalanemu Sercu Maryi.
8. Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą św.
9. Konferencja przed chrztem dla rodziców i chrzestnych, którzy planują chrzest dzieci we wrześniu odbędzie się w sobotę o godz. 17.00 w salce parafialnej.
10. W sobotę Diecezjalna Pielgrzymka Róż Żywego Różańca do Rokitna. Wyjazd pielgrzymów o godz. 8.30 z przed naszego kościoła.
11. Od przyszłej niedzieli msza św. o godz. 7.00 będzie sprawowana już w kościele głównym. Natomiast za tydzień msza św. o godz. 11.30 będzie sprawowana jedynie w kościele Matki Bożej Różańcowej z racji odpustu oraz dożynek parafialnych. Pół godziny przed mszą św. różaniec połączony ze Zmianą Tajemnic. Do udziału zapraszamy czcicieli Matki Bożej, rolników oraz działkowców. Po mszy św. procesja Eucharystyczna wokół kościoła. Uroczystość odpustową swoją obecnością ubogaci orkiestra dęta z Krzyża Wlkp.
12. Za tydzień na mszy św. o godz. 11.30 w kościele Matki Bożej Różańcowej poświęcenie różańców dla dzieci klas 3 przygotowujących się do Pierwszej Komunii.
13. Msza św. zbiorowa sprawowana jest w każdą niedzielę o godz. 10.00. Intencje prosimy zgłaszać w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
14. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Otoczmy w tym szczególnym czasie modlitewną pamięcią naszych bliskich zmarłych. W kancelarii parafialnej i zakrystii przyjmujemy na wypominki miesięczne i roczne. Kartki wspominkowe wyłożone są na stoliku pod chórem oraz w przedsionku pod wieżą kościoła. Prosimy o czytelne wypisanie imion i nazwisk.
15. Prasa katolicka „Gość Niedzielny i Niedziela” w cenie 10,00zł wyłożone są w przedsionku pod wieżą oraz pod chórem. Zachęcamy do czytania.
16. Przy wyjściu z kościoła można nabyć kalendarz parafialny na rok 2024. Koszt kalendarza 15,00 zł.
17. Składamy serdeczne podziękowania za wszelkie ofiary złożone w minionym tygodniu na rzecz naszej świątyni.
18. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał do siebie + Teresę Zaraś. Polećmy zmarłą Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…
19. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli, Bożego błogosławieństwa oraz opieki Matki Bożej Różańcowej.