1. Dzisiaj 25. Niedziela Zwykła w roku liturgicznym.

2. Po każdej mszy św. zbiórka do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Instytut Filozoficzno-Teologiczny w Zielonej Górze.
3. Również po każdej mszy św. przy wyjściu z kościoła można nabyć kalendarz parafialny na rok 2024. Kalendarz jest bardzo liczny w zdjęcia z wydarzeń, które miały miejsce w naszej parafii. Koszt kalendarza 15,00 zł.
– w środę Św. Wincentego a Paulo, prezbitera
- w czwartek Św. Wacława, męczennika
- w piątek Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała
- w sobotę św. Hieronima, przebita
5. W środę o godz. 18.00 msza św. w intencji Apostolatu Maryjnego. Po mszy św. spotkanie formacyjne w salce parafialnej.
6. Bardzo serdecznie dziękujemy Przewodniczącej Apostolatu Maryjnego p. Marioli Różańskiej za przygotowanie Jubileuszu 30-lecia Apostolatu w naszej parafii. Dziękujemy wszystkim Członkom Apostolatu za zaangażowanie oraz p. Marioli Kozubaj Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 za udostępnienie szkoły. Dziękujemy pracownikom kuchni, kwiaciarni Państwa Alicji i Lesława Bartkowiak, Studio Reklamy Karola Tyranowicza, piekarni „Hert” Państwa Frąszczak z Gościmia, ministrantom i lektorom, Szafarzowi Komunii św. p. Łukaszowi Bogdziewiczowi, p. Organiście Michałowi Pietruszakowi oraz chórowi pod kierunkiem p. Mirosława Cichockiego.
7. W niedzielę za tydzień rozpoczęcie nabożeństw różańcowych:
- różaniec dla dorosłych przez cały październik codziennie o godz. 17.30
8. Msza św. zbiorowa sprawowana jest w każdą niedzielę o godz. 10.00. Intencje prosimy zgłaszać w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
9. W parafii organizujemy wyjazd do Rokitna na Diecezjalną Pielgrzymkę Żywego Różańca, która odbędzie się w sobotę 7 października. Zapraszamy do udziału w pielgrzymce Członków Żywego Różańca naszej parafii. Koszt wyjazdu 30zł. Zapisy u p. Mirosławy Andrzejkowicz.
10. Biblioteka Publiczna zaprasza na Widowisko Społeczno-Artystyczne inspirowane powieścią „Krzyżacy” Henryka Sienkiewicza w niedzielę 1 października o godz. 19.00, które odbędzie się ma deptaku przy ul. Kościuszki.
11. Za tydzień po każdej mszy św. Szkolne Koło Caritas z Zespołu Szkół w Drezdenku przeprowadzi sprzedaż cebulek żonkili. Cebulka w cenie 3zł. Uzyskany dochód będzie wsparciem Hospicjum św. Kamila w Gorzowie Wlkp.
12. Prasa katolicka „Gość Niedzielny i Niedziela” w cenie 10,00zł wyłożone są w przedsionku pod wieżą oraz pod chórem. Zachęcamy do czytania.
13. Składamy serdeczne podziękowania za wszelkie ofiary złożone w minionym tygodniu na rzecz naszej świątyni.
14. Na stoliku pod chórem zostały wyłożone koperty do których można imiennie złożyć dobrowolną ofiarę na remont organów w kościele Matki Bożej Różańcowej.
15. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał do siebie + Irenę Jessa i Ewę Pietruszak. Polećmy zmarłe Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
16. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli oraz Bożego błogosławieństwa.