1. Dzisiaj 5. niedziela zwykła w roku liturgicznym. Po każdej mszy św. zbiórka do puszek na potrzeby hospicjów

- w czwartek św. Scholastyki, dziewicy
- w piątek NMP z Lourdes. Jest to Światowy Dzień Chorego. Msza św. z namaszczeniem chorych w piątek o godz. 10.00.
3. W poniedziałek o godz. 18.45 spotkanie Kręgu Biblijnego w salce parafialnej.
4. W środę o godz. 19.00 Wspólnota Effatha zaprasza na Adorację Najświętszego Sakramentu z modlitwą uwielbienia.
5. W czwartek o godz. 17.00 nabożeństwo oraz msza św. o godz. 18.00 w intencji nowych powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych. Jest to intencja Członków Żywego Różańca oraz Apostolatu Maryjnego.
6. Składamy serdecznie podziękowania za wszelkie ofiary złożone w minionym tygodniu na rzecz naszej świątyni. Taca z następnej niedzieli na opłacenie dokumentacji związanej z renowacją elewacji naszego kościoła.
7. Prasa katolicka „Gość Niedzielny i Niedziela” w cenie 8,00 zł wyłożone są w przedsionku pod wieżą oraz pod chórem. Zachęcamy do czytania.
8. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał do siebie + Zygmunta Suchłabowicza. Polećmy zmarłego Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…
9. Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitości Bożych łask. Prosimy pozdrowić osoby chore i starsze, które otaczamy swoją modlitwą.