1. Dzisiaj 4. niedziela zwykła w roku liturgicznym. Ostatnia niedziela stycznia obchodzona jest w kościele katolickim jako Światowy Dzień Trędowatych

- w poniedziałek św. Jana Bosko, prezbitera
- w środę święto Ofiarowania Pańskiego nazywane Matki Bożej Gromnicznej. Msza św. o godz. 10.00 i 18.00. Poświęcenie świec dla dzieci klas 3 na mszy św. o godz. 18.00. W tym dniu Kościół obchodzi Dzień Życia Konsekrowanego. Taca na potrzeby zakonów kontemplacyjnych.
- w sobotę św. Agaty, dziewicy i męczennicy. Na każdej mszy św. obrzęd błogosławieństwa chleba i wody.
3. W poniedziałek o godz. 18.45 spotkanie Kręgu Biblijnego w salce parafialnej.
4. W środę o godz. 19.00 Wspólnota Effatha zaprasza na Adorację Najświętszego Sakramentu z modlitwą uwielbienia.
5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi przed każdą mszą św. W czwartek o godz. 17.00 Wspólnota Przyjaciół Paradyża zaprasza do wspólnej modlitwy o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Wynagradzajmy Sercu Jezusowemu i Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy nasze i całego świata.
6. W piątek od godz. 8.00 odwiedzimy chorych z Komunią św.
7. Próba śpiewu dla dzieci ze scholi w sobotę o godz. 10.00 w salce parafialnej.
8. Za tydzień po Mszy św. o godz. 10.00 zmiana Tajemnic dla Członków Żywego Różańca.
9. Składamy serdecznie podziękowania za wszelkie ofiary złożone w minionym tygodniu na rzecz naszej świątyni. Za tydzień po każdej mszy św. zbiórka do puszek na potrzeby hospicjów.
10. Prasa katolicka „Gość Niedzielny i Niedziela” w cenie 8,00 zł wyłożone są w przedsionku pod wieżą oraz pod chórem. Zachęcamy do czytania.
11. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał do siebie + Stanisława Perz, Zygmunta Walaszczyka, Krzysztofa Zbąszyniaka i Emilię Gadomską. Polećmy również zmarłego w środę w nocy brata księdza Proboszcza + Józefa Palusa. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
12. Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitości Bożych łask. Prosimy pozdrowić osoby chore i starsze, które otaczamy swoją modlitwą.