1. Z ustanowienia papieża Franciszka, III niedziela zwykła obchodzona jest w całym Kościele jako Niedziela Słowa Bożego. Inicjatywa ma sprawić, aby w Ludzie Bożym wzrosła religijna i bliska znajomość Pisma Świętego

- w poniedziałek św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła
- we wtorek Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła
- w środę Świętych Biskupów Tymoteusza i Tytusa
- w piątek św. Tomasza z Akwinu
3. W czwartek o godz. 18.00 msza św. w intencji Apostolatu Maryjnego. Nie będzie po mszy św. spotkania formacyjnego.
4. Koronka do Miłosierdzia Bożego od poniedziałku do piątku o godz. 15.00. Po koronce Adoracja Najświętszego Sakramentu do mszy św. wieczornej.
5. Dziękujemy serdecznie za ofiary składane na tacę, oraz za te które wpływają na konto parafialne. Taca z następnej niedzieli będzie przeznaczona na ogrzewanie kościoła i plebanii. Do zapłaty za miniony miesiąc za ogrzewanie kościoła i plebanii mamy rachunek na kwotę 28 000,00 zł ( dwadzieścia osiem tysięcy złotych ).
6. Prosimy, aby osoby chcące przyjmować komunie świętą na rękę, podchodziły do księdza przy ołtarzu Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
7. Dwa tygodnie temu podczas mszy św. o godz. 18.00 na plebanii było włamanie. W związku z tym został założony monitoring. Monitoringiem objęta jest plebania oraz przedsionek kościoła pod wieżą gdzie często dochodzi do kradzieży ze skarbony. Administratorem danych osobowych pozyskanych z monitoringu jest Parafia.
8. Prasa katolicka „Gość Niedzielny i Niedziela” w cenie 8,00 zł wyłożone są w przedsionku pod wieżą oraz pod chórem. Zachęcamy do czytania.
9. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał do siebie + Andrzeja Graś. Polećmy zmarłego Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…
10. Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitości Bożych łask. Prosimy pozdrowić osoby chore i starsze, które otaczamy swoją modlitwą. Gronu Pedagogicznemu naszych szkół, oraz wszystkim uczniom życzymy dobrego i bezpiecznego wypoczynku podczas trwających ferii zimowych.