1. Dzisiaj XXXII Niedziela Zwykła w roku liturgicznym

- we wtorek Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
- w środę św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła
- w czwartek św. Marcina z Tours, biskupa
- w piątek św. Jozafata, biskupa i męczennika
- w sobotę Święto świętych męczenników Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, Pierwszych Męczenników Polski
3. W poniedziałek o godz. 18.45 spotkanie Kręgu Biblijnego w salce parafialnej.
4. We wtorek o godz. 19.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas 8 Szkoły Podstawowej nr 1. Spotkanie w salce parafialnej,
5. W czwartek 11 listopada, Narodowe Święto 103. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Msza św. w intencji Ojczyzny o godz. 10.00.
6. W czwartek o godz. 18.00 msza św. w int. brata Andrzeja Raczko z racji 50-lecia ślubów zakonnych.
7. Modlitwa za zmarłych wymienionych w wypominkach codziennie o godz. 17.30.
8. Brat Andrzej na terenie naszej parafii roznosi pobłogosławione opłatki na stół wigilijny.
9. Sakrament Chrztu Świętego udzielany jest w każdą pierwszą niedzielę miesiąca na mszy św. o godz. 11.30. Prosimy o zgłaszanie dzieci dwa tygodnie przez planowanym chrztem w danym miesiącu.
10. W każdą ostatnią niedzielę miesiąca na mszy św. o godz. 11.30 będzie błogosławieństwo dzieci rocznych. Prosimy o zgłaszanie dzieci w kancelarii parafialnej na ten miesiąc.
11. Składamy serdecznie podziękowania za wszelkie ofiary złożone w minionym tygodniu na rzecz naszej świątyni. Za tydzień zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi w Potrzebie.
12. Prasa katolicka „Gość Niedzielny i Niedziela” w cenie 6 zł wyłożone są w przedsionku pod wieżą oraz pod chórem. Zachęcamy do czytania.
13. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał do siebie + Bronisława Kańskiego, Franciszka Wychowałek i Michała Wysoczańskiego. Polećmy zmarłych Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
14. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli oraz Bożego błogosławieństwa.