1. Dzisiaj XXI Niedziela Zwykła w roku liturgicznym

.
- we wtorek św. Bartłomieja, Apostoła
- w czwartek NMP Częstochowskiej
- w piątek święto św. Moniki
- w sobotę uroczystość św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła, Prawodawcy naszego zakonu
3. W piątek o godz. 18.00 Msza św. w intencji Apostolatu Maryjnego. Po Mszy św. spotkanie formacyjne w salce parafialnej.
4. Zapowiedzi przedmałżeńskie są wywieszone w gablocie przed kościołem. Jeżeli ktoś znałby przeszkody dotyczące zawarcia Sakramentu Małżeństwa wymienionych osób prosimy o zgłoszenie się do kancelarii parafialnej.
5. Składamy serdecznie podziękowania za wszelkie ofiary złożone w minionym tygodniu na rzecz naszej świątyni.
6. Prasa katolicka „Gość Niedzielny i Niedziela” w cenie 6 zł wyłożone są w przedsionku pod wieżą oraz pod chórem. Zachęcamy do czytania.
7. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał do siebie + Różę Popławską. Polećmy zmarłą Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…
8. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli oraz Bożego błogosławieństwa.