1. Przeżywamy III Niedzielę Zwykłą. W dzisiejszą niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek na ofiary trzęsienia ziemi w Chorwacji.

2. W najbliższym tygodniu, zapraszamy na Mszę św. kolędową, o godzinie 18.00 mieszkańców:
- w poniedziałek 25 stycznia – mieszkańców ul. Kościuszki i ul. Marszałkowskiej
- we wtorek 26 stycznia – mieszkańców ul. Niepodległości i Alei Piastów
- w środę 27 stycznia – mieszkańców ul. Kopernika wraz z blokami
- w czwartek 28 stycznia – mieszkańców ul. Mickiewicza wraz z blokami, ul. Młodzieżowej, ul. Dębowej i ul. Myśliwskiej
- w piątek 29 stycznia – mieszkańców ul. Marszałkowskiej i ul. Młyńskiej
- w sobotę 30 stycznia – mieszkańców ul. Wita Stwosza, ul. Leśnej, ul. Jana Matejki, ul. Jana Kochanowskiego, ul. 11 Listopada, ul. Mikołaja Reja, ul. Stanisława Lema i ul. Milickiej

Prosimy zabrać ze sobą butelki z wodą, która będziemy święcić podczas Mszy św.

Osoby, które chciałyby przeżyć tradycyjną kolędę, połączoną z przyjściem księdza, mogą zgłaszać się w zakrystii i kancelarii parafialnej.

Już teraz składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane przy okazji nabożeństw kolędowych, na potrzeby kościoła i ministrantów.

Jeśli ktoś chciałby złożyć ofiarę na utrzymanie naszej Parafii, podajemy nr konta:
67 1020 2892 0000 5202 0522 5414

3. Zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia i Adorację Najświętszego Sakramentu, od poniedziałku do piątku na godzinę 15.00. Zapraszamy również na uwielbienie Pana Jezusa i rozważanie Słowa Bożego we wtorki po wieczornej Mszy św. Modlitwę prowadzi wspólnota Effatha.

4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Gość Niedzielny i Niedziela w cenie 6 zł wyłożone są w przedsionku pod wieżą oraz pod chórem.

5. Z naszej rodziny parafialnej do wieczności odeszli: Czesławę Wiszniewską, Irenę i Wojciecha Gruzińskich oraz Eugeniusza Urbaniaka. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

6. Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitości Bożych łask. Prosimy pozdrowić osoby chore i starsze, które nie mogą z nami się teraz modlić. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.
Kanonicy Regularni Laterańscy