1. Przeżywamy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Za tydzień rozpoczynamy okres Adwentu. Dzisiejsza taca przeznaczona będzie na Wyższe Seminarium Duchowne w Paradyżu.
2. W naszej parafii gościmy dzisiaj Ojca Misjonarza Oblata Maryi Niepokalanej, który głosi Słowo Boże i rozprowadza kalendarze misyjne na rok 2021. Ofiary złożone przy tej okazji przeznaczone będą na misyjną działalność tego Zgromadzenia.
3. Z racji pandemii, w tym roku nie będziemy rozprowadzali opłatków. Możemy je nabywać w zakrystii i kancelarii parafialnej. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane przy tej okazji. Ponadto w zakrystii i kancelarii możemy już nabywać świece Caritas na stół wigilijny. Mała świeca kosztuje 6 zł, a duża 15 zł.
4. W zakrystii i kancelarii parafialnej przyjmujemy na wypominki roczne. Prosimy, aby imiona i nazwiska były wypisywane drukowanymi literami. Za zmarłych poleconych w wypominkach miesięcznych modlimy się od poniedziałku do piątku o godz. 17.30. W najbliższy piątek zakończymy wypominki miesięczne. W przyszłą niedzielę, o godzinie 8.15 rozpoczniemy nowe wypominki roczne.
5. W piątek 27 listopada przypada 190 rocznica objawienia Matki Bożej św. Katarzynie Laboure, podczas którego Maryja ukazała cudowny medalik i poprosiła o jego rozpowszechnianie. Tego dnia Msza św. o godzinie 18.00 sprawowana będzie w intencji Apostolatu Maryjnego i wszystkich noszących cudowny medalik. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
6. W najbliższą sobotę 28 listopada imieniny obchodzi nasz proboszcz ks. Zdzisław Palus CRL. Msza św. w intencji ks. Proboszcza sprawowana będzie w sobotę o godzinie 18.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
7. Zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia i Adorację Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do piątku na godz. 15.00. Wszystkich, którzy pragną pogłębić swoją wiarę, zapraszamy na rozważanie Słowa Bożego i uwielbienie Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Spotkania odbywają się we wtorki po wieczornej Mszy św. Modlitwę prowadzi Wspólnota Effatha.
8. W przedsionku kościoła i na stoliku pod chórem jest do nabycia prasa katolicka.
9. W tym tygodniu do wieczności odszedł: Sylwester Różański. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…
10. Wszystkim Parafianom i gościom życzymy błogosławieństwa płynącego od Chrystusa Króla Wszechświata. Prosimy pozdrowić osoby chore i starsze, które nie mogą z nami się teraz modlić. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.