1. Przeżywamy Uroczystość Poświęcenia Kościoła Własnego. Dziś dziękujemy Bogu za naszą świątynię, w której możemy nieustannie się modlić. Dzisiaj za nawiedzenie naszego kościoła można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

2. W tym tygodniu przeżywać będziemy: w środę 28 października święto świętych Apostołów Szymona Judy i Tadeusza. Pamiętajmy w tym dniu o modlitwie za naszego biskupa Diecezjalnego Tadeusza Lityńskiego.
3. Zapraszamy codziennie na nabożeństwo różańcowe o godzinie 17.30 . Różaniec dla dzieci we wtorki i czwartki o godzinie 16.30. Zakończenie nabożeństw różańcowych w sobotę o godz. 17.30.
4. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych. Pamiętajmy o modlitwie za naszych zmarłych i o uporządkowaniu ich grobów. W zakrystii i kancelarii parafialnej przyjmujemy na wypominki listopadowe i roczne. Prosimy, aby imiona i nazwiska były wypisywane drukowanymi literami. Informujemy, że do naszej parafii przyjedzie dwóch kleryków. Będą przyjmować na wypominki listopadowe na cmentarzu i przedsionku pod wieżą. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone będą na seminarium.
5. Zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia i Adorację Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do piątku na godz. 15.00. Zapraszamy także na spotkania Wspólnoty Effatha we wtorki po wieczornej Mszy św.
6. W przedsionku kościoła i na stoliku pod chórem jest do nabycia prasa katolicka.
7. Z naszej rodziny parafialnej odeszli do wieczności Edward Kosut, Zygmunt Kutela, Krzysztof Urbański, Maria Bąk, Tadeusz Śpiewak. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
8. Wszystkim Parafianom i gościom życzymy wielu Bożych łask. Podróżującym na groby swoich bliskich, życzymy bezpiecznego dotarcia do celu i szczęśliwego powrotu do domu. Prosimy pozdrowić osoby chore i starsze, które nie mogą z nami się teraz modlić. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.