1. 22 listopada, w piątek, obchodzimy wspomnienie św. Cecylii – patronki muzyki kościelnej i chórów. Na Mszy św. o godz. 18.00 – modlić się będziemy w int. naszego organisty p. Witolda Bonifaciuka, naszej Scholi oraz wszystkich którzy śpiewem chwalą Pana Boga.

2. W przyszłą niedzielę 24 listopada przeżywać będziemy UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA. Zakończymy rok liturgiczny. Taca w przyszłym tygodniu przeznaczona jest na WSD w Paradyżu.
3. Br. Andrzej roznosi w naszej parafii pobłogosławione opłatki na stół wigilijny. Pragniemy poinformować, że nikt inny nie jest upoważniony przez parafię do roznoszenia opłatków. Za wszelkie ofiary składane przy tej okazji serdecznie dziękujemy.
4. Przez cały listopad, w dni powszednie, o godz. 17.30 modlimy się za zmarłych poleconych w wypominkach miesięcznych.
5. Do nabycia „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.
6. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w dni powszednie od 15.00 do 18.00. Natomiast w środy, po wieczornej Mszy św., zapraszamy na spotkania wspólnoty Effatha.
7. W związku z przygotowaniami do koronacji wizerunku MB Paradyskiej, w kancelarii i zakrystii możemy nabywać cegiełki na korony Matki Bożej.
8. Już dziś serdecznie zapraszamy na Msze św. imieninową ks. Proboszcza Zdzisława Palusa, która zostanie odprawiona w czwartek 28 listopada o godz. 18:00.
9. Dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby kościoła i parafii oraz z okazji „wypominek”.
10. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej Bóg powołał do wieczności: + Wiesława Mierzwińskiego i Łukasza Piątka. Polećmy ich Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…