O G Ł O S Z E N I A D U S Z P A S T E R S K I E
II Niedziela Wielkiego Postu - 17.03.2019
1. W dniu dzisiejszym ofiarami do puszek wspieramy Dzieło Pomocy „Ad Gentes”. Jest to pomoc misjonarzom i misjonarkom w ich posłudze ewangelizacyjnej, charytatywnej, medycznej i edukacyjnej.
2. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie katechetów w kancelarii parafialnej.
3. We wtorek 19 marca uroczystość św. Józefa Oblubieńca.
4. 13 kwietnia- organizowany jest wyjazd do Poznania na Misterium Męki Pańskiej. Koszt wyjazdu 40 zł., zapisy w zakrystii i u ks. Adama.
5. GORZKIE ŻALE w niedzielę o godz. 17.00.
6. DROGA KRZYŻOWA w piątek: dla dzieci o godz. 16.30; dla ogółu parafian o godz. 17.30.
7. W przyszłą niedzielę po mszach św. odbędzie się kiermasz ręcznie wykonanych ozdób wielkanocnych przygotowanych przez dzieci z naszych grup parafialnych, z których dochód zostanie przeznaczony na zakup nowych stroi dla naszej dziecięcej scholi parafialnej Śpiewające Anioły.
8. Serdecznie zachęcamy do udziału w Wielkanocnym konkursie na stroik lub koszyczek wielkanocny. Pracę można przynosić do 7 kwietnia do zakrystii lub ks. Adama. Szczegóły na plakatach.
9. Informujemy, że KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI w naszej parafii odbędzie się w dniach od 5 kwietnia do 7 kwietnia włącznie. Rozpoczęcie w piątek 5 kwietnia o godz. 19.00 w kościele. Koszt 50 zł od osoby, zapisy przed rozpoczęciem. Więcej informacji u ks. Adama.
10. Dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby naszej parafii.
11. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej Gościa Niedzielnego i Niedzieli, w której znajdziemy artykuł o naszej dziecięcej scholi parafialnej.
12. Serdecznie gratulujemy naszym ministrantom wygrania turnieju piłkarskiego w drugim etapie rozgrywek, który odbył się w zeszłą w sobotę w Strzelcach Krajeńskich. Życzymy dalszych sukcesów.
13. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej Bóg powołał do wieczności: + Janina Woźnica, Maria Barankiewicz, Zbigniew Cieślewicz. Polećmy go Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek …
14. Parafianom i Gościom życzymy radosnego przeżywania Dnia Pańskiego oraz błogosławieństwa Bożego w rozpoczętym tygodniu.