O G Ł O S Z E N I A   D U S Z P A S T E R S K I E

1. Dzisiaj w liturgii Kościoła obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego. Błogosławieństwo kredy i kadzidła. Taca przeznaczona będzie na cele misyjne. Po Mszy św. o godz. 11.30 - spod plebani wyruszy ulicami miasta Orszak Trzech Króli. Uczestnicy otrzymają śpiewniki i korony.

2. Także dziś zbierane będą ofiary do puszek na Fundację Orszaku Trzech Króli, z których dochód przeznaczony jest na organizację orszaków w całej Polsce oraz działalność charytatywną i kulturalną. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Po mszach św. na stoliku przed ołtarzem można za dowolną ofiarę nabyć zestawy zawierające kadzidło i kredę.

3. KOLĘDA W TYM TYGODNIU. [Plan]

4. W czasie kolędy kancelaria czynna do południa.

5. W tym tygodniu do wieczności Bóg odwołał: + Krystynę Wawrzankowską, Jana Koniecznego,  Wieczny odpoczynek…

6. Parafianom i Gościom życzymy miłej z Bogiem przeżytej niedzieli oraz Bożego błogosławieństwa w nowym tygodniu