O G Ł O S Z E N I A  D U S Z P A S T E R S K I E

1.      W niedzielę 8 lipca po Mszach św. w naszej parafii odbyła się zbiórka ofiar do puszek na leczenie Moniki Pikć i Marleny Bartkowiak. Dzięki otwartym sercom naszych Parafian udało się uzbierać kwotę 4 873 zł. Całą kwotę, podzieloną na równo przekazaliśmy Monice                       i Marlenie. Wam drodzy Parafianie dziękujemy za dobre serca i pomoc. Zapewniamy                      o naszej pamięci modlitewnej. Niech Dobry Bóg wszystkim, za wszelkie dobro wynagrodzi,                a Monice i Marlenie życzmy powrotu do zdrowia. Pamiętamy w modlitwie !

2.      Zachęcamy do udziału w XXIII Letnich Spotkaniach Kameralnych, które odbędą się w lipcu                    i sierpniu w Centrum Promocji Kultury w Drezdenku. Szczegóły na plakatach.

3.      Składamy serdeczne Bóg zapłać za modlitwy i ofiary złożone na potrzeby kościoła i parafii.

4.      U Pana Krzysztofa Sroczyńskiego są już do odebrania zdjęcia oraz płyta DVD z I Komunii  świętej.

5.      Zachęcamy do lektury prasy katolickiej - do nabycia są tygodniki: Niedziela i Gość Niedzielny.

Parafianom, Gościom i Dobrodziejom życzymy miłej niedzieli przeżytej w gronie rodzinnym oraz Bożego błogosławieństwa na nowy tydzień.

Kanonicy Regularni Laterańscy