O G Ł O S Z E N I A D U S Z P A S T E R S K I E

W dniu dzisiejszym ofiarami do puszek wspieramy Dzieło Pomocy „Ad Gentes”. Jest to pomoc misjonarzom i misjonarkom w ich posłudze ewangelizacyjnej, charytatywnej, medycznej i edukacyjnej. O godzinie 14.30 – Spotkanie Kościoła Domowego.
GORZKIE ŻALE w niedzielę o godz. 17.00.
DROGA KRZYŻOWA w piątek: dla dzieci o godz. 16.35; dla ogółu parafian o godz. 17.30.
W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
Odwiedziny chorych z Komunią św. w pierwszy piątek od godz. 8.00.

4 marca - w przyszłą niedzielę o godz. 10.00 - Msza św. w intencjach Żywego Różańca. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych. Również wszystkich po mszach św. odbędzie się kiermasz ozdób wielkanocnych: koszyczków, świec, palm i innych. Serdecznie zapraszamy.
Zachęcamy dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w konkursie na prace związane ze świętami wielkanocnymi: kartki, plakaty, stroiki, pisanki. Prace można przynosić do zakrystii. W niedzielę palmową odbędzie się konkurs palm w kategoriach: najpiękniejsza i największa. Szczegóły na plakatach i w Internecie.
11 marca - spotkanie rodziców i dzieci I komunijnych w niedzielę po Mszy św. o godz. 11:30.
24 marca - organizowany jest wyjazd do Poznania na Misterium Męki Pańskiej. Koszt wyjazdu 40 zł., zapisy w zakrystii i u ks. Adama.
Informujemy, że KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI w naszej parafii odbędzie się w dniach od 20 – 22 kwietnia 2018. Rozpoczęcie w piątek 20 kwietnia o godz. 19.00. Koszt 50 zł. od osoby, zapisy przed rozpoczęciem.
Dziękujemy za ofiary złożone na potrzeby naszej parafii i kościoła oraz na ogrzewanie. Zakupione zostały nowe fioletowe ornaty (1,800 zł) oraz zainstalowane zostało nowe nagłośnienie w kościele MBR – głośniki, mikrofony i wzmacniacz (koszt 5,000 zł).
W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej Bóg powołał do wieczności: + Czesława Rzepa. Polećmy go Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek …
Parafianom i Gościom życzymy radosnego przeżywania Dnia Pańskiego oraz błogosławieństwa Bożego w rozpoczętym tygodniu.