Msze Święte

Msze Święte

zobacz terminy

View more
Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia Parafialne

Dowiedz się więcej

View more
Duszpasterze

Duszpasterze

Księża pracujący w Drezdenku

View more
Sakrament Chrztu św.

Sakrament Chrztu św.

Dowiedz się więcej

View more
Sakrament Małżeństwa

Sakrament Małżeństwa

Dowiedz się więcej

View more
Pogrzeb Katolicki

Pogrzeb Katolicki

Dowiedz się więcej

View more
I Komunia św.

I Komunia św.

Dowiedz się więcej

View more
Bierzmowanie

Bierzmowanie

Dowiedz się więcej

View more
Ministranci

Ministranci

View more

1. Przeżywamy Uroczystość Poświęcenia Kościoła Własnego. Dziś dziękujemy Bogu za naszą świątynię, w której możemy nieustannie się modlić. Dzisiaj za nawiedzenie naszego kościoła można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

2. W tym tygodniu przeżywać będziemy: w środę 28 października święto świętych Apostołów Szymona Judy i Tadeusza. Pamiętajmy w tym dniu o modlitwie za naszego biskupa Diecezjalnego Tadeusza Lityńskiego.
3. Zapraszamy codziennie na nabożeństwo różańcowe o godzinie 17.30 . Różaniec dla dzieci we wtorki i czwartki o godzinie 16.30. Zakończenie nabożeństw różańcowych w sobotę o godz. 17.30.
4. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych. Pamiętajmy o modlitwie za naszych zmarłych i o uporządkowaniu ich grobów. W zakrystii i kancelarii parafialnej przyjmujemy na wypominki listopadowe i roczne. Prosimy, aby imiona i nazwiska były wypisywane drukowanymi literami. Informujemy, że do naszej parafii przyjedzie dwóch kleryków. Będą przyjmować na wypominki listopadowe na cmentarzu i przedsionku pod wieżą. Ofiary składane przy tej okazji przeznaczone będą na seminarium.
5. Zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia i Adorację Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do piątku na godz. 15.00. Zapraszamy także na spotkania Wspólnoty Effatha we wtorki po wieczornej Mszy św.
6. W przedsionku kościoła i na stoliku pod chórem jest do nabycia prasa katolicka.
7. Z naszej rodziny parafialnej odeszli do wieczności Edward Kosut, Zygmunt Kutela, Krzysztof Urbański, Maria Bąk, Tadeusz Śpiewak. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
8. Wszystkim Parafianom i gościom życzymy wielu Bożych łask. Podróżującym na groby swoich bliskich, życzymy bezpiecznego dotarcia do celu i szczęśliwego powrotu do domu. Prosimy pozdrowić osoby chore i starsze, które nie mogą z nami się teraz modlić. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

KANONICY REGULARNI LATERAŃSCY

Dane teleadresowe

Telephone: 95 762 05 15
Email: parafiadrezdenko@gmail.com

PARAFIA RZYMSKO-KATOLICKA
P.W. PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO

PL. KOŚCIELNY 2,
66-530 DREZDENKO

nr konta: 67 1020 2892 0000 5202 0522 5414

logo