Msze Święte

Msze Święte

zobacz terminy

View more
Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia Parafialne

Dowiedz się więcej

View more
Duszpasterze

Duszpasterze

Księża pracujący w Drezdenku

View more
Sakrament Chrztu św.

Sakrament Chrztu św.

Dowiedz się więcej

View more
Sakrament Małżeństwa

Sakrament Małżeństwa

Dowiedz się więcej

View more
Pogrzeb Katolicki

Pogrzeb Katolicki

Dowiedz się więcej

View more
I Komunia św.

I Komunia św.

Dowiedz się więcej

View more
Bierzmowanie

Bierzmowanie

Dowiedz się więcej

View more
Ministranci

Ministranci

View more

1. Przeżywamy XXIV niedzielę zwykłą.
2. W poniedziałek 14 września przeżywać będziemy Święto Podwyższenia Krzyża Świętego; w piątek 18 września wspomnienie św. Stanisława Kostki.
3. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców (tzw. „Tydzień Wychowania”) W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Instytut Teologiczno – filozoficzny w Zielonej Górze.


4. Dzisiaj, o godzinie 10.00 odbędą się Dożynki Gminne. Chciejmy podziękować Panu Bogu za zebrane plony. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie tej uroczystości.
5. Dzisiaj, po Mszy o godz. 18.00, odbędzie się Nabożeństwo Fatimskie.
6. Zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia i Adorację Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do Piątku na godz. 15.00.
7. Zapraszamy na spotkania Wspólnoty Effatha we wtorki po wieczornej Mszy św.
8. Za tydzień, w niedzielę 20 września, odbędzie się Uroczystość I Komunii Świętej. Msza św. dla dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 odbędzie się o godzinie 10.00. Natomiast dla dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 o godzinie 12.00. Serdecznie prosimy, aby nasi parafianie, nie związani z I Komunią Świętą, przyszli na Mszę św. o innej godzinie niż 10.00 i 12.00. Prosimy o modlitwę w intencji dzieci i ich rodzin.
9. Spotkanie animatorów, przygotowujących młodzież do Bierzmowania, odbędzie się za tydzień, w niedzielę 20 września, po Mszy św. o godz. 18.00.
10. W przedsionku kościoła i na stoliku pod chórem jest do nabycia prasa katolicka.
11. Od października wznawiamy odwiedziny chorych w pierwszy piątek miesiąca. Serdecznie prosimy o zgłaszanie chorych w zakrystii i kancelarii parafialnej.
12. Kurs przedmałżeński w naszej parafii odbędzie się w dniach 9-11 października. Tym razem kurs odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 2 w Drezdenku. Zapisy i informację u ks. Macieja Guziejko CRL (513 318 420; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).
13. Z naszej rodziny parafialnej odszedł do wieczności śp. Henryk Koźmiński. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…
12. Wszystkim Parafianom i gościom życzymy wielu Bożych łask. Prosimy pozdrowić osoby chore i starsze, które nie mogą z nami się teraz modlić. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.
KANONICY REGULARNI LATERAŃSCY

Dane teleadresowe

Telephone: 95 762 05 15
Email: parafiadrezdenko@gmail.com

PARAFIA RZYMSKO-KATOLICKA
P.W. PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO

PL. KOŚCIELNY 2,
66-530 DREZDENKO

nr konta: 67 1020 2892 0000 5202 0522 5414

logo