Msze Święte

Msze Święte

zobacz terminy

View more
Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia Parafialne

Dowiedz się więcej

View more
Duszpasterze

Duszpasterze

Księża pracujący w Drezdenku

View more
Sakrament Chrztu św.

Sakrament Chrztu św.

Dowiedz się więcej

View more
Sakrament Małżeństwa

Sakrament Małżeństwa

Dowiedz się więcej

View more
Pogrzeb Katolicki

Pogrzeb Katolicki

Dowiedz się więcej

View more
I Komunia św.

I Komunia św.

Dowiedz się więcej

View more
Bierzmowanie

Bierzmowanie

Dowiedz się więcej

View more
Ministranci

Ministranci

View more

1. Przeżywamy XXIII niedzielę zwykłą.
2. We wtorek 8 września obchodzić będziemy Święto Narodzenia NMP. Poświęcenie ziarna i nasion na Mszy św. o godz. 18.00. W środę obchodzić będziemy rocznicę poświęcenia Kościoła Katedralnego w Gorzowie Wielkopolskim.


3. W przyszłą niedzielę rozpoczynają się kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.
4. W przyszłą niedzielę 13 września, o godzinie 10.00 odbędą się Dożynki Gminne. Zapraszamy wszystkich rolników, sadowników i ogrodników z naszej Parafii i Gminy Drezdenko. Chciejmy podziękować Panu Bogu za zebrane plony.
5. W przyszłą niedzielę, po Mszy o godz. 18.00, odbędzie Nabożeństwo Fatimskie.
6. Zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia i Adorację Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do Piątku na godz. 15.00.
7. Zapraszamy na spotkania Wspólnoty Effatha we wtorki po wieczornej Mszy św.
8. W za dwa tygodnie, w niedzielę 20 września, odbędzie się Uroczystość I Komunii Świętej. Msza św. dla dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 odbędzie się o godzinie 10.00. Natomiast dla dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 o godzinie 12.00. Serdecznie prosimy, aby nasi parafianie, nie związani z I Komunią Świętą, przyszli na Mszę św. o innej godzinie niż 10.00 i 12.00.
9. Spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych z klas 3, które w przyszłym roku przystąpią do
I Komunii Świętej, odbędzie za tydzień 13 września, po Mszy św. o godz. 11.30.
10. W przedsionku kościoła i na stoliku pod chórem jest do nabycia prasa katolicka.
11. Od września Kancelaria Parafialna jest czynna we wtorki, czwartki i piątki; od 10.00 do 12.00 i od 15.00 do 17.00.
12. Kurs przedmałżeński w naszej parafii odbędzie się w dniach 9-11 października. Tym razem kurs odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 2 w Drezdenku. Zapisy i informację u ks. Macieja Guziejko CRL (513 318 420; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).
10. Pomódlmy się za zmarłych. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
12. Wszystkim Parafianom i gościom życzymy wielu Bożych łask. Uczniom i pracownikom szkół życzymy spokojnego i owocnego roku szkolnego. Prosimy pozdrowić osoby chore i starsze, które nie mogą z nami się teraz modlić. Przyjmijmy Boże błogosławieństwo.
KANONICY REGULARNI LATERAŃSCY

Dane teleadresowe

Telephone: 95 762 05 15
Email: parafiadrezdenko@gmail.com

PARAFIA RZYMSKO-KATOLICKA
P.W. PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO

PL. KOŚCIELNY 2,
66-530 DREZDENKO

nr konta: 67 1020 2892 0000 5202 0522 5414

logo