O G Ł O S Z E N I A   D U S Z P A S T E R S K I E

 

1.      Zakończyliśmy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Dziękujemy za każde otwarte drzwi domu, za każde życzliwe serce i dobre słowo wypowiedziane w trosce o życie duchowe naszej parafii. Składamy podziękowanie za ofiary składane przy tej okazji na potrzeby parafii, jak i ofiary składane na fundusz ministrancki.

 

2.      W piątek 25 stycznia – Święto Nawrócenia Św. Pawła Apostoła.

 

3.      Pragniemy poinformować, że z końcem stycznia bieżącego roku siostry kanoniczki kończą posługę w naszej parafii. Związane jest to z przepisami wprowadzonymi przez Stolicę Apostolską, które nakazują, aby we wspólnocie klauzurowej było przynajmniej 6 sióstr. Prosimy o modlitwę w intencji powołań do wspólnoty kanoniczej.

 

4.      Dziękujemy za modlitwę i ofiary (również przy okazji wizyty kolędowej) składane na potrzeby naszego kościoła i parafii.

 

5.      W tym tygodniu do wieczności Bóg odwołał: + Alicja Nowak.  Wieczny odpoczynek.

 

6.      Parafianom i Gościom życzymy błogosławionej niedzieli oraz Bożych łask w nowym tygodniu.

 

KANONICY REGULARNI LATERAŃSCY    

Dane teleadresowe

Telephone: 95 762 05 15
Email: parafiadrezdenko@gmail.com

PARAFIA RZYMSKO-KATOLICKA
P.W. PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO

PL. KOŚCIELNY 2,
66-530 DREZDENKO

nr konta: 67 1020 2892 0000 5202 0522 5414

logo