1. Naszym Parafianom i Gościom składamy z głębi serca płynące życzenia radości, pokoju. Niech Zmartwychwstały Chrystus błogosławi Wam na każdy dzień, niech zmartwychwstaje w Waszych sercach i przemienia Wasze życie na lepsze. Dziękujemy za życzenia świąteczne przesłane na adres parafii i domu zakonnego Kanoników Regularnych Laterańskich.
  2. Dziękujemy za wszelką pamięć, modlitwę i życzliwość oraz tym wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w przygotowanie Triduum Paschalnego: ministrantom i lektorom; Panu Bronisławowi i Arturowi za pomoc w przygotowaniu Ciemnicy i Grobu Pańskiego, naszym Paniom kucharkom: Ewie i Marcie. Grupom parafialnym: Apostolatu Maryjnego, Żywego Różańca, Koła Przyjaciół Paradyża, grupie modlitewnej EFFATHA, wspólnocie małżeńskiej „Domowy Kościół”; oazie młodzieżowej, Panom Organistom Witoldowi i Leszkowi, kościelnym, szafarzom. Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w wielkopiątkowej Drodze Krzyżowej ulicami naszego miasta. Przedstawicielom władz samorządowych, Cechowi Rzemiosł Różnych, przedstawicielom grup zawodowych i stanowych niosącym krzyż; Strażakom oraz Harcerzom za honorową wartę przy krzyżu i przy Grobie Pańskim. Policjantom za zabezpieczenie trasy procesji. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy trwali na Adoracji w Ciemnicy i przy Grobie Pańskim (szczególnie w godzinach nocnych) – „Bóg zapłać”. Serdecznie dziękujemy Pani Walerii Zdanowicz za zakup obrusów i ornatu wielkanocnego do naszej świątyni.
  3. Składamy serdeczne podziękowania za pomoc w budowie naszej małej Jerozolimy podczas Niedzieli Palmowej. Dziękujemy Panu Jurkiewiczowi i Panu Wosik za wypożyczenie zwierząt oraz wszystkim, którzy pomogli nam podczas naszej akcji. Dziękujemy również dzieciom, ministrantom i scholi za zaangażowanie się w Misterium Męki Pańskiej. Również słowa wdzięczności kierujemy wszystkim, którzy pomogli nam w przygotowaniu 3 edycji gry miejskiej „W poszukiwaniu Zmartwychwstałego”, a także Urzędowi Miasta Drezdenko i Starostwu Powiatowemu. Składamy serdeczne Bóg zapłać także wszystkim naszym dobrodziejom i parafianom za pomoc w zakupie nowych stroi dla naszej dziecięcej scholi Śpiewające Anioły.
  4. Zapraszamy na Rezurekcję na godz. 6.00. Msze św. jak w każdą niedzielę oprócz godz. 7.00.
  5. Poniedziałek Wielkanocny – drugi dzień świąt. Porządek Mszy św. jak w niedzielę. Taca tradycyjnie jest przeznaczona na KUL i Instytut Flozoficzno - Teoologiczny w Zielonej Górze.
  6. Z żalem serca informujemy, że uroczystości pogrzebowe ś.p. ks. Mieczysława Madeja odbędą się w środę 24 kwietnia o godz. 11:00 pod przewodnictwem bp. Pawła Sochy. Różaniec w intencji zmarłego ks. Mieczysława zostanie odmówiony we wtorek o godz. 17:00 prowadzony przez Żywy Różaniec z naszej parafii.
  7. 26 kwietnia - w piątek - z racji Oktawy Wielkanocy nie obowiązuje post.
  8. Serdecznie zapraszamy na msze św. imieninową ks. Jerzego Hajdugi we wtorek 23.04 o godz. 18:00
  9. 28 kwietnia - w II NIEDZIELĘ WIELKANOCY przeżywać będziemy Święto Miłosierdzia Bożego. Trwamy w duchowym przygotowaniu do tej Uroczystości odprawiając Nowennę do Bożego Miłosierdzia, którą rozpoczęliśmy w Wielki Piątek. Zapraszamy w przyszłą niedzielę na godz. 15.00 - w godzinie Miłosierdzia – na Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
  10. Zapraszamy do nabywania i lektury świątecznych wydań prasy katolickiej: Niedzieli i Gościa Niedzielnego.
  11. Do wieczności Pan Bóg odwołał: ś.p. ks. Mieczysława Madeja, Henryka Milas, Mariannę Bandura, Roman Mazurkiewicz, Annę Woźnicką. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy radosnego świętowania Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego. Niech Zmartwychwstały Pan napełnia nas wszystkich pokojem i swoim błogosławieństwem.