1. Dziś 5. Niedziela Wielkanocna.

- w poniedziałek Św. Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy i doktora Kościoła
- w czwartek Św. Atanazego, biskupa i doktora Kościoła
- w piątek uroczystość NMP, Królowej Polski, głównej patronki Polski. Dodatkowa Msza św. o godz. 10.00 w intencji Ojczyzny z udziałem pocztów sztandarowych.
- w sobotę, Św. Floriana, męczennika
3. W środę rozpoczęcie nabożeństw majowych. Nabożeństwo codziennie o godz. 17.30.
4. W czwartek Dzień Flagi Rzeczypospolitej. Zadbajmy, aby nasze domy zostały ozdobione barwami narodowymi.
5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek o godz. 17.00 Wspólnota Przyjaciół Paradyża zaprasza do wspólnej modlitwy o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
6. W piątek od godz. 8.00 odwiedzimy chorych z Komunią św.
7. W sobotę ministranci i lektorzy naszej parafii wezmą udział w Diecezjalnej Pielgrzymce Służby Liturgicznej Ołtarza w Rokitnie. Wyjazd o godz. 8.00 rano z przed kościoła.
8. Konferencja przed chrztem dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 17.00 w salce parafialnej.
9. W niedzielę po Mszy św. o godz. 10.00 zmiana Tajemnic Żywego Różańca.
10. Składamy serdeczne podziękowania za wszelkie ofiary złożone w minionym tygodniu na rzecz naszej świątyni.
11. Prasa katolicka „Gość Niedzielny i Niedziela” w cenie 10,00 zł wyłożone są w przedsionku pod wieżą oraz pod chórem. Zachęcamy do czytania.
12. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrego tygodnia.