1. Dzisiaj 4. Niedziela Wielkiego Postu – niedziela „laetare” - radości.

2. Zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej
- dzieci w piątek na godz. 16.30
- młodzieży i dorosłych w piątek na godz. 17.30
3. W środę przypada 11 rocznica wyboru Papieża Franciszka na Stolicę Piotrową. Pamiętajmy w modlitwie o Ojcu Świętym.
4. W niedzielę nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 17.00.
5. Za tydzień w naszej parafii rozpoczną się Rekolekcje Wielkopostne. Rekolekcje poprowadzi ks. Tomasz Gierasimczyk z Zielonej Góry. Polecajmy Księdza Rekolekcjonistę naszym modlitwą. Szczegółowy program rekolekcji dostępny jest na fejsbuku parafialnym oraz w gablocie przed kościołem.
6. Za tydzień na Mszy św. o godz. 11.30 poświęcenie książeczek dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św.
7. Droga Krzyżowa ulicami naszego miasta odbędzie się w piątek 22 marca po Mszy św. wieczornej.
8. Zachęcamy do podjęcia dzieł miłosierdzia w czasie Wielkiego Postu. W naszej parafii trwa zbiórka żywności. Dary można składać przy ołtarzu św. Józefa.
9. Składamy serdeczne podziękowania za wszelkie ofiary złożone w minionym tygodniu na rzecz naszej świątyni. Za tydzień po każdej mszy św. zbiórka do puszek na kwiaty do Bożego Grobu. Zbiórkę przeprowadzą Członkowie Żywego Różańca i Apostolatu Maryjnego.
10. W zakrystii można nabyć świece na stół wielkanocny w cenie 20 zł.
11. Prasa katolicka „Gość Niedzielny i Niedziela” w cenie 10,00 zł wyłożone są w przedsionku pod wieżą oraz pod chórem. Zachęcamy do czytania.
12. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał do siebie + Andrzeja Muraszko. Polećmy zmarłego Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…
13. Wszystkim parafianom i gościom życzymy dobrego przeżycia czasu Wielkiego Postu.