1. Dzisiaj 3. Niedziela Wielkiego Postu.

- w poniedziałek Święto św. Kazimierza, królewicza
3. Zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej
- dzieci w piątek na godz. 16.30
- młodzież i dorosłych w piątek na godz. 17.30
4. W niedzielę nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 17.00.
5. We wtorek imieniny obchodzić będzie Biskup pomocniczy Adrian Put. Pamiętajmy o Solenizancie w naszych modlitwach.
6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. W czwartek o godz. 17.00 Wspólnota Przyjaciół Paradyża zaprasza do wspólnej modlitwy o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
7. Za tydzień w niedzielę będziemy obchodzili 4. Drezdenecki Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. W programie o godz. 11.30 Msza św. Natomiast po Mszy św. Apel Poległych przy kościele. Natomiast w sobotę po Mszy św. wieczornej zapraszamy na Koncert Patriotyczny w wykonaniu Andrzeja Kołakowskiego „Za miłość do Ojczyzny”. Więcej informacji na plakatach.
8. Zachęcamy do podjęcia dzieł miłosierdzia w czasie Wielkiego Postu. W naszej parafii trwa zbiórka żywności. Dary można składać przy ołtarzu św. Józefa.
9. Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii rozpoczną się w niedzielę 17 marca tj. w 5. niedzielę Wielkiego Postu.
10. Prasa katolicka „Gość Niedzielny i Niedziela” w cenie 10,00 zł wyłożone są w przedsionku pod wieżą oraz pod chórem. W najnowszym numerze Aspektów ukazał się artykuł poświęcony naszej Liturgicznej Służbie Ołtarza. Zachęcamy do czytania.
11. W zakrystii można nabyć paschaliki na stół wielkanocny w cenie 20zł.
12. W przedsionku pod wieżą na stoliku jest wyłożony „Przewodnik po sakramencie pokuty”, który można nabyć składając do skarbony dobrowolną ofiarę. Zachęcamy do nabycia, aby w tym czasie Wielkiego Postu dobrze przeżyć spowiedź, która przygotuje nas na obchody Świąt Wielkanocnych.
13. Składamy serdeczne podziękowania za wszelkie ofiary złożone w minionym tygodniu na rzecz naszej świątyni. Za tydzień taca na opłacenie rachunku za ogrzewanie naszego kościoła.
14. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał do siebie + Mariolę Kaleta, Genowefę Hędrzak i Stanisławę Klimkowską. Polećmy zmarłe Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
15. Wszystkim parafianom i gościom życzymy dobrego przeżycia czasu Wielkiego Postu.