1. Dzisiaj 2. Niedziela Wielkiego Postu.

Po każdej mszy św. zbiórka do puszek na Misje i Misjonarzy z racji niedzieli „Ad Gentes”. Zbiórkę przeprowadzą Członkowie Żywego Różańca i Apostolatu Maryjnego.
2. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej:
- dla dzieci w piątek o godz. 16.30
- dla młodzieży i dorosłych w piątek o godz. 17.30
3. W niedzielę nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 17.00.
4. We wtorek o godz. 18.00 Msza św. w intencji Apostolatu Maryjnego. Po Mszy św. spotkanie formacyjne w salce parafialnej.
5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
6. W piątek od godz. 8.00 odwiedzimy chorych z Komunią św.
7. W sobotę po Mszy św. porannej nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi. Na nabożeństwo przynieśmy świece.
8. W sobotę o godz. 10.00 spotkanie wszystkich ministrantów oraz próba scholii dziecięcej.
9. Konferencja przed chrztem dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 17.00 w salce parafialnej.
10. W niedzielę po Mszy św. o godz. 10.00 zmiana Tajemnic Żywego Różańca.
11. Narzeczonych, którzy zamierzają zawrzeć sakramentalny związek małżeński informujemy, że kurs przedmałżeński w naszej parafii odbędzie się w dniach 1-3 marca br. Zapisy przyjmowane są w zakrystii i kancelarii parafialnej.
12. Zachęcamy do podjęcia dzieł miłosierdzia w czasie Wielkiego Postu. W naszej parafii trwa zbiórka żywności dla osób najbardziej potrzebujących. Dary można składać przy ołtarzu św. Józefa.
13. Prasa katolicka „Gość Niedzielny i Niedziela” w cenie 10,00 zł wyłożone są w przedsionku pod wieżą oraz pod chórem. Zachęcamy do czytania.
14. Składamy serdeczne podziękowania za wszelkie ofiary złożone w minionym tygodniu na rzecz naszej świątyni.
15. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał do siebie + Romana Kaleta, Krzysztofa Grzesika, Franciszkę Bendych, Danielę Kowalak, Ryszarda Włodarek i Jerzego Pawełek. Polećmy zmarłych Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
16. Wszystkim parafianom i gościom życzymy dobrego przeżycia czasu Wielkiego Postu.