1. W dniu dzisiejszym po Mszy św. o godz. 11.30 w Szkole Podstawowej nr 1 odbędzie się spotkanie opłatkowe dla Członków Żywego Różańca i Apostolatu Maryjnego.

- w środę św. Antoniego, opata
- w piątek św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa
3. Trwa wizyta duszpasterska – kolęda w naszej parafii. Kolęda w dni powszednie od godz. 15.00, w soboty od godz. 10.00.
4. Plan kolędy na najbliższe dni:
- w poniedziałek 15 stycznia – ul. Witta Stwosza 22,23,24, Przemysłowa, Miedziana, Towarowa, Transportowa, Pogodna, Piotra Skargi, Cicha, Moniuszki, Słowackiego
- we wtorek 16 stycznia – ul. Żeromskiego, Lwowska
- w środę 17 stycznia – ul. Marszałkowska, Młyńska, Nowogrodzka
- w czwartek 18 stycznia – ul. Plac Wolności, Zamkowa, Sienkiewicza i Sienkiewicza Młyn
- w piątek 19 stycznia – ul. Chrobrego, Kościelna, Strażacka, Warszawska, Stary Rynek
- w sobotę 20 stycznia – ul. Aleja Piastów, Chełm Drezdenecki, Kasztelańska

5. Kancelaria parafialna czynna we wtorki, czwartki i piątki od 10.00 – 12.00 oraz od 15.00 - 17.00.
6. Za tydzień w naszej parafii gościć będziemy ks. kan. Dariusza Kruczyńskiego, który na każdej Mszy św. wygłosi Słowo Boże. Po każdej Mszy św. będzie można nabyć modlitewnik rodzinny autorstwa ks. Dariusza, z którego dochód wesprze Dom Samotnej Matki.
7. W środę 31 stycznia o godz. 13.00 w przychodni lekarskiej „Medyk” przy ul. Piłsudskiego będzie możliwość zrobienia różnego rodzaju badań. Badania są odpłatne. Więcej informacji na plakacie w gablocie przed kościołem.
8. Składamy serdeczne podziękowania za wszelkie ofiary złożone w dniu dzisiejszym na ogrzewanie naszego kościoła.
9. Prasa katolicka „Gość Niedzielny i Niedziela” w cenie 10zł wyłożone są w przedsionku pod wieżą oraz pod chórem. Zachęcamy do czytania.
10. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał do siebie + Józefa Średniawę i Helenę Pijet. Polećmy zmarłych Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
11. Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitości Bożych łask.