1. Dzisiaj 24. Niedziela Zwykła w roku liturgicznym.

Po każdej mszy św. zapraszamy na kiermasz ciast. Dochód z kiermaszu wspomoże działalność lektorów i ministrantów w naszej parafii. Ciasta są przygotowane w plastikowych pojemnikach. Koszt 15zł.
2. Również po każdej mszy św. można nabyć kalendarz parafialny na rok 2024. Kalendarz jest bardzo liczny w zdjęcia z wydarzeń, które miały miejsce w naszej parafii. Koszt kalendarza 15,00 zł.
– w poniedziałek Święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski
- w środę św. Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy
- w czwartek Święto św. Mateusza., Apostoła i Ewangelisty
- w sobotę św. Piotra z Pietrelciny
4. W najbliższy piątek odbędzie się przy parafii zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Zużyty sprzęt można składać przed plebanią. Przychód z akcji będzie wsparciem dla Polskich Misjonarzy w Afryce oraz dla naszych rodaków ze wschodu.
5. Msza św. zbiorowa sprawowana jest w każdą niedzielę o godz. 10.00. Intencje prosimy zgłaszać w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
6. W parafii organizujemy wyjazd do Rokitna na Diecezjalną Pielgrzymkę Żywego Różańca, która odbędzie się w sobotę 7 października. Zapraszamy do udziału w pielgrzymce Członków Żywego Różańca naszej parafii. Koszt wyjazdu 30 zł. Zapisy u p. Mirosławy Andrzejkowicz.
7. Prasa katolicka „Gość Niedzielny i Niedziela” w cenie 10,00zł wyłożone są w przedsionku pod wieżą oraz pod chórem. Zachęcamy do czytania.
8. Składamy serdeczne podziękowania za wszelkie ofiary złożone w minionym tygodniu na rzecz naszej świątyni.
9. Za tydzień po każdej mszy św. zbiórka do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Instytut Filozoficzno-Teologiczny w Zielonej Górze.
10. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał do siebie + Wandę Wiącek, Marka Popławskiego i Krystynę Matysiak. Polećmy zmarłych Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
11. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli oraz Bożego błogosławieństwa.