1. Dzisiaj XXI Niedziela Zwykła w roku liturgicznym.

- w poniedziałek w naszym zakonie uroczystość św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła
- we wtorek, męczeństwo św. Jana Chrzciciela
3. W piątek 84. Rocznica wybuchu II wojny światowej. Pamiętajmy w modlitwie za poległych i pomordowanych w obronie Ojczyzny.
4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą św. W piątek od godz. 8.00 odwiedzimy chorych z Komunią św. W sobotę po mszy św. porannej nabożeństwo wynagradzające Nieopalanemu Sercu Maryi.
5. Konferencja przed chrztem dla rodziców i chrzestnych, którzy planują chrzest dzieci we wrześniu odbędzie się w sobotę o godz. 17.00 w salce parafialnej.
6. W niedzielę po Mszy św. o godz. 10.00 zmiana Tajemnic dla Członków Żywego Różańca.
7. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego dla młodzieży z Zespołu Szkół w Drezdenku za tydzień w niedzielę na mszy św. o godz. 18.00.
8. W parafii organizujemy pielgrzymkę na uroczystości odpustowe do Gietrzwałdu w dniach 9-10 września. Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc na drugi autokar. Zapisy u Pani Mirosławy Andrzejkowicz.
9. Składamy serdeczne podziękowania za wszelkie ofiary złożone w minionym tygodniu na rzecz naszej świątyni.
10. Prasa katolicka „Gość Niedzielny i Niedziela” w cenie 10 zł wyłożone są w przedsionku pod wieżą oraz pod chórem. Zachęcamy do czytania.
11. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał do siebie + Krzysztofa Krzysztofek, Ryszarda Sucheckiego, Józefę Makowską, Stanisława Przydryga, Elżbietę Onichimowska i Janinę Koza. Polećmy zmarłych Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
12. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli oraz Bożego błogosławieństwa.