1. Dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

2. W dniu wczorajszym dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 przystąpiły do Pierwszej Komunii św. Do czwartku włącznie dzieci przeżywać będą swój „Biały Tydzień”. Dzieci spotykać się będą codziennie o godz. 17.30 na nabożeństwie majowym oraz na mszy św. o godz. 18.00. We wtorek dzieci udadzą się z pielgrzymką do Sanktuarium Maryjnego w Rokitnie by podziękować za dar Pierwszej Komunii św. Wyjazd sprzed kościoła o godz. 9.00. Powrót o godz. 14.00.
- w środę NMP Wspomożycielki Wiernych
- w piątek św. Filipa Nereusza, prezbitera
- w niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego
4. W piątek Dzień Matki. Otoczmy swoją modlitwą nasze mamy.
5. Konferencja przed chrztem dla rodziców i chrzestnych, którzy planują chrzest w czerwcu odbędzie się w sobotę o godz. 17.00 w salce parafialnej.
6. W sobotę o godz. 18.00 msza św. w intencji Apostolatu Maryjnego. Po mszy św. spotkanie formacyjne w salce parafialnej.
7. W sobotę o godz. 21.00 czuwanie modlitewne przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
8. Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 17.30.
9. Za tydzień na mszy św. o godz. 11.30 Rocznica Pierwszej Komunii św. dzieci klas czwartych. Podczas mszy św. będzie również odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych, dlatego prosimy, aby dzieci przyniosły ze sobą świecę od chrztu. Spowiedź dzieci przed rocznicą w piątek o godz. 17.00.
10. Składamy serdeczne podziękowania za wszelkie ofiary złożone w minionym tygodniu na rzecz naszej świątyni oraz na organizację festynu parafialnego.
11. Prasa katolicka „Gość Niedzielny i Niedziela” w cenie 10,00 zł wyłożone są w przedsionku pod wieżą oraz pod chórem. Zachęcamy do czytania.
12. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał do siebie + Annę Karalus i Elżbietę Fijak. Polećmy zmarłe Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
13. Naszym Drogim Parafianom i Gościom życzymy zdrowia , Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej.