1. Dziś 3. Niedziela Wielkanocna.

2. Rozpoczynamy XV Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Inicjatywa ma inspirować do częstszego indywidualnego i wspólnotowego sięgania po Słowo Boże.
3. Księdzu Jerzemu, dzisiejszemu Solenizantowi życzymy dobrego zdrowia oraz obfitości Bożych darów na każdy dzień.
4. Po każdej Mszy św. zbiórka do puszek dla rodzin, które straciły dach nad głową w wyniku pożaru. Zbiórkę przeprowadzą uczniowie szkolnego Koła Caritas ze Szkoły Podstawowej nr 2. Za ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
- w poniedziałek uroczystość św. Wojciecha biskupa i męczennika, głównego patrona Polski
- we wtorek święto św. Marka, Ewangelisty
- w sobotę święto św. Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy
6. W czwartek o godz. 18.00 Msza św. w intencji Apostolatu Maryjnego. Po Mszy św. spotkanie formacyjne w salce parafialnej.
7. Składamy serdecznie podziękowania za wszelkie ofiary złożone w minionym tygodniu na rzecz naszej świątyni.
8. Prasa katolicka „Gość Niedzielny i Niedziela” w cenie 10,00 zł wyłożone są w przedsionku pod wieżą oraz pod chórem. Zachęcamy do czytania.
9. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał do siebie + Andrzeja Michalskiego i Henryka Gendera. Polećmy zmarłych Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
10. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrego tygodnia.