1. Dzisiaj 2. Niedziela Wielkiego Postu. Po każdej mszy św. zbiórka do puszek na Misje i Misjonarzy z racji niedzieli „Ad Gentes”. Zbiórkę przeprowadzą uczniowie ze szkolnego Zespołu Caritas Szkoły Podstawowej nr 2.

2. W dniu dzisiejszym swoje imieniny obchodzi Biskup pomocniczy Adrian Put. Pamiętajmy w modlitwie o Solenizancie.
3. Zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej
- dzieci w piątek na godz. 16.30
- młodzieży i dorosłych w piątek na godz. 17.30
4. Uroczystość Św. Józefa, Oblubieńca NMP, Patrona Kościoła Powszechnego przeniesiona jest na 20 marca.
5. W niedzielę nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 17.00.
6. Koronka do Miłosierdzia Bożego od poniedziałku do piątku o godz. 15.00. Po koronce Adoracja Najświętszego Sakramentu, która trwa do mszy św. wieczornej.
7. Zachęcamy do podjęcia dzieł miłosierdzia w czasie Wielkiego Postu. W naszej parafii trwa zbiórka żywności dla osób najbardziej potrzebujących. Dary można składać przy ołtarzu św. Józefa.
8. Na fejsbuku parafialnym dostępny jest harmonogram spotkań młodzieży klas 8 przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. Obecność na spotkaniach w grupach jest obowiązkowa.
9. Organizujemy w parafii wyjazd na Misterium Męki Pańskiej do Górki Klasztornej. Wyjazd w sobotę 25 marca. Koszt 50zł. Zapisy u p. Mirosławy Andrzejkowicz.
10. Prasa katolicka „Gość Niedzielny i Niedziela” w cenie 10,00 zł wyłożone są w przedsionku pod wieżą oraz pod chórem. Zachęcamy do czytania.
11. W zakrystii można nabyć paschaliki na stół wielkanocny w cenie 20zł oraz książkę ks. Łukasza Bugały CRL „Dziennik pisany nadzieją”. To rozważania na temat Wielkiego Postu i Wielkanocy. Koszt 30zł.
12. Składamy serdeczne podziękowania za wszelkie ofiary złożone w minionym tygodniu na rzecz naszej świątyni oraz na pomoc Ukrainie. Do puszek w minioną niedzielę zebraliśmy 4 914,00zł. Bóg zapłać.
13. Wszystkim parafianom i gościom życzymy dobrego przeżycia czasu Wielkiego Postu.