1. Dzisiaj 7. niedziela zwykła w roku liturgicznym.

- w środę święto Katedry św. Piotra Apostoła. Za nawiedzenie kościoła katedralnego w Gorzowie pod zwykłymi warunkami można zyskać odpust zupełny.
- w środę POPIELEC. Rozpoczniemy okres Wielkiego Postu. Msza św. z obrzędem posypania głów popiołem o godz. 7.00, 10.00 i 18.00. Taca z tego dnia jest przeznaczona na Dom Księzy Emerytów. Przypominamy o zachowaniu w tym dniu postu ścisłego przez wszystkich w przedziale wieku od 18 do 60 lat. Od Środy Popielcowej do pierwszej Niedzieli Wielkiego Postu trwają kwartalne dni modlitw o ducha pokuty.
3. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej:
- dla dzieci w piątek o godz. 16.30 ( obowiązkowe dla dzieci klas 3 przygotowujących się do Pierwszej Komunii św. )
- dla młodzieży i dorosłych w piątek o godz. 17.30 ( obowiązkowe dla młodzieży klas 7 i 8 przygotowującej się do sakramentu bierzmowania )
4. W niedzielę nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 17.00.
5. Zachęcamy do podjęcia dzieł miłosierdzia w czasie Wielkiego Postu. Przez cały ten okres w naszej parafii będzie trwała zbiórka żywności dla osób najbardziej potrzebujących mając na uwadze osoby starsze i samotne. Dary takie jak mąka, ryż, kasza, cukier, konserwy, makaron, olej, słodycze itp. będzie można składać przy ołtarzu św. Józefa. Do tego celu zostały przygotowane specjalne reklamówki „Paczka Miłosierdzia”, które wyłożone są przy figurze św. Antoniego pod chórem oraz na stoliku pod wieżą.
6. Zapraszamy chłopców do służby przy ołtarzu. Zbiórka ministrantów i kandydatów w sobotę o godz. 10.00. Dzieci chcące śpiewać w scholii zapraszamy na próbę w sobotę na godz. 10.00 do salki parafialnej.
7. Składamy serdecznie podziękowania za wszelkie ofiary złożone na ogrzewanie naszego kościoła oraz za ofiary na rzecz Turcji i Syrii. Do puszek zebraliśmy 7 318,00zł. Bóg zapłać. Za tydzień po każdej mszy św. zbiórka do puszek na pomoc Ukrainie.
8. Prasa katolicka „Gość Niedzielny i Niedziela” w cenie 10,00 zł wyłożone są w przedsionku pod wieżą oraz pod chórem. Zachęcamy do czytania.
9. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał do siebie: + Jarosława Krueger i Józefę Timoszek. Polećmy zmarłych miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
10. Wszystkim parafianom i gościom życzymy dobrego przeżycia czasu Wielkiego Postu.