1. Dzisiaj 6. niedziela zwykła w roku liturgicznym.

- we wtorek święto Świętych Cyryla, mnicha, i Metodego, biskupa, patronów Europy
3. Zapraszamy chłopców do służby przy ołtarzu. Zbiórka ministrantów i kandydatów w sobotę o godz. 10.00. Dzieci chcące śpiewać w scholii zapraszamy na próbę w sobotę na godz. 10.00.
4. Na fejsbuku parafialnym dostępny jest harmonogram spotkań młodzieży klas 8 przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. Obecność na spotkaniach w grupach jest obowiązkowa.
5. Składamy serdecznie podziękowania za wszelkie ofiary złożone w minionym tygodniu na rzecz naszej świątyni. Taca z następnej niedzieli przeznaczona będzie na ogrzewanie naszego kościoła.
6. Prasa katolicka „Gość Niedzielny i Niedziela” w cenie 10,00 zł wyłożone są w przedsionku pod wieżą oraz pod chórem. Zachęcamy do czytania.
7. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał do siebie: + Urszulę Grzelak, Annę Jenek, Irenę Raksa i Jana Kozioł. Polećmy zmarłych miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
8. Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitości Bożych łask.