1. Dziś 3. Niedziela zwykła w ciągu roku.

2. Z ustanowienia papieża Franciszka przeżywamy już po raz czwarty Niedzielę Słowa Bożego. Dziękujemy Ojcu Niebieskiemu za Jego słowo, które do nas kieruje.
- we wtorek św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła
- w środę Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła
- w czwartek Świętych Biskupów Tymoteusza i Tytusa
- w sobotę św. Tomasza z Akwinu
4. Trwa wizyta duszpasterska – kolęda w naszej parafii. Kolęda w dni powszednie od godz. 14.30, w soboty od godz. 10.00. Plan kolędy na najbliższe dni:

- w poniedziałek 23 stycznia – ul. Cicha, Plac Wolności, Zamkowa
- we wtorek 24 stycznia – ul. Lwowska, Nowogrodzka
- w środę 25 stycznia – ul. Marszałkowska, Młyńska
- w czwartek 26 stycznia – Strażacka, Plac Wileński, Chrobrego
- w piątek 27 stycznia - Żeromskiego
- w sobotę 28 stycznia – Poniatowskiego

5. W sobotę zakończenie kolędy w naszej parafii. Kolęda uzupełniająca dla rodzin, które z różnych przyczyn nie mogły przyjąć wizyty duszpasterskiej w wyznaczonym terminie odbędzie się w poniedziałek 30 stycznia od godz. 15.00. Prosimy o zgłoszenie chęci przyjęcia księdza w ramach kolędy uzupełniającej w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
6. Za tydzień na Mszy św. o godz. 11.30 poświęcenie świec dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św.
7. Młodzież klas 8 do sakramentu bierzmowania w naszej parafii przystąpi 3 czerwca na Mszy św. o godz. 18.00.
8. Prasa katolicka „Gość Niedzielny i Niedziela” w cenie 10zł wyłożone są w przedsionku pod wieżą oraz pod chórem. Zachęcamy do czytania. W zakrystii można nabyć gromnice w cenie 10zł.
9. W poniedziałek o godz. 13.30 w przychodni lekarskiej „Medyk” przy ul. Piłsudskiego 7 w Drezdenku odbędą się badania USG i nie tylko. Więcej informacji na plakacie w gablocie przed kościołem oraz w przychodni. Badania się odpłatne.
10. Bardzo serdecznie dziękujemy Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 1za udostępnienie stołówki szkolnej na organizację spotkania opłatkowego dla grup naszej parafii. Serdeczne Bóg zapłać kierujemy również pod adresem Pań pracujących w kuchni.
11. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał do siebie + Krystynę Sosnowską. Polećmy zmarłą Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…
12. Wszystkim babciom i dziadkom z racji ich święta składamy najserdeczniejsze życzenia i zapewniamy o modlitwie. Prosimy pozdrowić osoby chore i starsze, które otaczamy swoją modlitwą.