1. Dziś 2. Niedziela zwykła w ciągu roku.

- we wtorek św. Antoniego, opata
- w czwartek św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa
- w sobotę św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy
3. Trwa wizyta duszpasterska – kolęda w naszej parafii.
Plan kolędy na najbliższe dni:
- w poniedziałek 16 stycznia – ul. Reymonta, Plac Kościelny, Szkolna, Łąkowa
- we wtorek 17 stycznia – ul. Wiejska, Zielona, Orlikowa, Kościelna, Stary Rynek, Warszawska
- w środę 18 stycznia – ul. Krakowska, Boczna, Niepodległości, Zaułek
- w czwartek 19 stycznia – ul. Sienkiewicza, Sienkiewicza Młyn, Słowackiego
- w piątek 20 stycznia – ul. Aleja Piastów, Kasztelańska, Chełm Drezdenecki
- w sobotę 21 stycznia – ul. Kościuszki

4. Na czas kolędy kancelaria parafialna czynna we wtorki, czwartki i piątki w godzinach od 10.00-12.00.
5. We wtorek rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
6. Za tydzień w niedzielę przypada 37. rocznica śmierci Sługi Bożego Biskupa Wilhelma Pluty.
7. W niedzielę 29 stycznia na Mszy św. o godz. 11.30 poświęcenie świec dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św.
8. Sakrament Chrztu Świętego udzielany jest w każdą pierwszą niedzielę miesiąca na mszy św. o godz. 11.30. Prosimy o zgłaszanie dzieci dwa tygodnie przez planowanym chrztem w danym miesiącu. Konferencja przed Chrztem dla rodziców i chrzestnych w pierwszą sobotę miesiąca o godz. 17.00 w salce parafialnej.
9. Składamy serdeczne podziękowania za ofiary złożone na ogrzewanie naszego kościoła.
10. Prasa katolicka „Gość Niedzielny i Niedziela” w cenie 10zł wyłożone są w przedsionku pod wieżą oraz pod chórem. W najnowszym numerze tygodnika „Niedziela” jest relacja z kolędy misyjnej w naszej parafii. Dziękujemy naszym lektorom za poświęcony czas, kolędowanie i piękne świadectwo wiary.
11. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał do siebie + Marię Czekajło, Halinę Świtała i Walentynę Kwiatkowską. Polećmy zmarłe Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
12. Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitości Bożych łask. Prosimy pozdrowić osoby chore i starsze, które otaczamy swoją modlitwą.