1. Dzisiaj III Niedziela Adwentu zwana Niedzielą Radości – Gaudete.

2. W trzecim tygodniu Adwentu przypadają kwartalne dni modlitw o życie chrześcijańskie.
4. Roraty od poniedziałku do piątku o godz. 18.00; z udziałem dzieci we wtorki i czwartki o godz. 18.00.
5. We wtorek, 13 grudnia przypada 41. rocznica wprowadzenia stanu wojennego. Pamiętajmy w modlitwie o naszej Ojczyźnie prosząc o dar pokoju.
6. W zakrystii i kancelarii parafialnej można zgłaszać chorych, którzy pragną przyjąć sakramenty święte z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Chorych odwiedzimy w najbliższy piątek od godz. 8.00 oraz od godz. 15.00.
7. W sobotę o godz. 10.00 spotkanie opłatkowe dla lektorów, ministrantów i scholi dziecięcej. Natomiast o godz. 16.00 spotkanie opłatkowe dla Zelatorów Żywego Różańca.
8. Za tydzień podczas Mszy św. o godz. 10.00 gościć będą harcerze z Betlejemskim Światłem Pokoju. Parafianie będą mogli odpalić od niego własną świecę, bądź lampion i zabrać do domu.
9. Spowiedź Adwentowe w naszej parafii będzie 19 i 20 grudnia. W spowiedzi pomogą nam księża z dekanatu. Prosimy o skorzystanie ze spowiedzi w wyznaczony czasie.
10. Składamy serdecznie podziękowania za wszelkie ofiary złożone w minionym tygodniu na rzecz naszej świątyni. Za tydzień taca na ogrzewanie naszego kościoła.
11. Prasa katolicka „Gość Niedzielny i Niedziela” w cenie 10zł wyłożone są w przedsionku pod wieżą oraz pod chórem.
12. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrego przeżycia czasu Adwentu.