1. Dzisiaj rozpoczynamy nowy rok liturgiczny i czas Adwentu. Jest to czas pobożnego i radosnego oczekiwania na przyjście Jezusa w Betlejem i na końcu czasu. Wykorzystajmy Adwent dla odnowy naszej więzi z Bogiem i ludźmi. Podejmijmy adwentowe czuwanie poprzez udział w roratach. Roraty codziennie o godz. 18.00, z udziałem dzieci we wtorki i czwartki o godz. 18.00. Dzieci prosimy, aby na roraty przyniosły lampiony oraz serduszka z dobrymi uczynkami.

2. W poniedziałek dzień imienin ks. Proboszcza Zdzisława Palusa CRL. Msza św.
w intencji Solenizanta o godz. 18.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
- w środę Święto św. Andrzeja, Apostoła
- w sobotę św. Franciszka Ksawerego, prezbitera
4. Wypominki do końca miesiąca o godz. 17.30.
5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi przed każdą mszą św. W czwartek o godz. 17.00 Wspólnota Przyjaciół Paradyża zaprasza do wspólnej modlitwy o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Wynagradzajmy Sercu Jezusowemu i Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy nasze i całego świata.
6. W piątek od godz. 8.00 odwiedzimy chorych z Komunią św.
7. Za tydzień po Mszy św. o godz. 10.00 zmiana Tajemnic dla Członków Żywego Różańca.
8. Chłopcy, którzy chcieliby zostać ministrantami zapraszam na zbiórkę w sobotę o godz. 10.00 do salki parafialnej.
9. Trwa w parafii konkurs na „szopkę bożonarodzeniową”. Szopki należy wykonać do 30 listopada i dostarczyć do księdza Pawła. Rozstrzygnięcie konkursu 11 grudnia.
10. Poświęcenie medalików dla dzieci klas 3 przygotowujących się do Pierwszej Komunii św. w niedzielę 11 grudnia na Mszy św. o godz. 11.30.
11. Składamy serdecznie podziękowania za wszelkie ofiary złożone w minionym tygodniu na rzecz naszej świątyni.
12. Prasa katolicka „Gość Niedzielny i Niedziela” wyłożone są w przedsionku pod wieżą oraz pod chórem. Do nabycia w przedsionku pod wieżą i chórem kościoła są świece na stół wigilijny - duża po 20 zł, mała po10,00 zł.
13. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrego przeżycia czasu Adwentu.