1. Dzisiaj Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, która kończy rok liturgiczny. Za tydzień I Niedziela Adwentu.

2. Po każdej mszy św. zbiórka ofiar na paczki dla dzieci z okazji św. Mikołaja.
- w poniedziałek Ofiarowanie NMP
- we wtorek św. Cecylii, dziewicy i męczennicy. Z racji wspomnienia św. Cecylii, patronki chórzystów, muzyków, organistów, zespołów wokalno-muzycznych we wtorek o godz. 16.00 odbędzie się w naszym kościele „Cecyliada”.
- w czwartek świętych męczenników Andrzeja i Towarzyszy
4. Wypominki codziennie o godz. 17.30. Do końca miesiąca w zakrystii i kancelarii parafialnej można składać na wypominki roczne.
5. Za tydzień o godz. 18.00 Msza św. w intencji Apostolatu Maryjnego. Po Mszy św. spotkanie formacyjne w salce parafialnej.
6. Brat Andrzej na terenie naszej parafii roznosi pobłogosławione opłatki na stół wigilijny.
7. Prosimy rodziców dzieci komunijnych oraz przygotowujących się do sakramentu bierzmowania o dostarczenie metryki chrztu dzieci, które przyjęły sakrament chrztu świętego poza naszą parafią. Metryki prosimy dostarczy do końca tego miesiąca.
8. W sobotę zapraszamy dzieci na „ZABAWĘ ANDRZEJKOWĄ” do salki parafialnej. Startujemy o godz. 10.00. W programie: gry i zabawy, popcorn, wata cukrowa w różnych smakach, fontanna czekolady z owocami.
9. Trwa w parafii konkurs na „szopkę bożonarodzeniową”. Szopki należy wykonać do 30 listopada i dostarczy do księdza Pawła. Rozstrzygnięcie konkursu 11 grudnia.
10. Składamy serdecznie podziękowania za wszelkie ofiary złożone w minionym tygodniu na rzecz naszej świątyni.
11. Prasa katolicka „Gość Niedzielny i Niedziela” wyłożone są w przedsionku pod wieżą oraz pod chórem.
12. Za tydzień będzie można nabyć świece na stół wigilijny: duża 20 zł, mała 10,00 zł.
13. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli oraz Bożego błogosławieństwa.