1. W kościele w dniu dzisiejszym przeżywamy Niedzielę Misyjną. Taca przeznaczona jest na działalność misyjną Kościoła.

2. Po każdej mszy św. młodzież ze Szkolnego Koła Caritas rozprowadza cebulki żonkili, aby wesprzeć hospicjum św. Kamila w Gorzowie Wlkp. Koszt cebulki 2 zł.
- w piątek Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Jest to dzień imienin Biskupa Diecezjalnego Tadeusza Lityńskiego. Pamiętajmy w modlitwie o Solenizancie i wypraszajmy opiekę Pani Cierpliwie Słuchającej z Rokitna.
4. Zachęcamy do modlitwy różańcowej w kościele:
- różaniec codziennie o godz. 17.30
- dla dzieci we wtorki o godz. 17.30
- dla młodzieży w czwartki o godz. 17.30
5. W czwartek o godz. 18.00 Msza św. w intencji Apostolatu Maryjnego. Po Mszy św. spotkanie formacyjne w salce parafialnej.
6. W kancelarii parafialnej i zakrystii przyjmujemy na wypominki miesięczne i roczne.
7. Składamy serdecznie podziękowania za wszelkie ofiary złożone w minionym tygodniu na rzecz naszej świątyni.
8. Po mszy św. można nabyć nowe numery tygodników katolickich: „Gość Niedzielny i Niedziela”.
9. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał do siebie + Franciszka Zandeckiego, Stellę Grzycką i Antoniego Szymoniaka. Polećmy zmarłych Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
10. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli, Bożego błogosławieństwa oraz opieki Matki Bożej Różańcowej.