1. W dniu dzisiejszym msza św. o godz. 11.30 sprawowana będzie tylko w kościele Matki Bożej Różańcowej z racji przypadającego odpustu i dożynek parafialnych. Pół godziny przed mszą św. różaniec połączony ze Zmianą Tajemnic. Podczas mszy św. poświęcenie różańców dla dzieci klas 3 przygotowujących się do Pierwszej Komunii.

- w czwartek bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera
- w sobotę św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła
3. Zachęcamy do modlitwy różańcowej w kościele:
- różaniec dla dorosłych codziennie o godz. 17.30
- dla dzieci we wtorki o godz. 17.30
- dla młodzieży w czwartki o godz. 17.30
4. W czwartek ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. Rozpoczniemy różańcem o 17.30. O godz. 18.00 msza fatimska i po mszy św. procesja z figurką Matki Bożej Fatimskiej wokół kościoła. Na nabożeństwo przynieśmy ze sobą świece.
5. W piątek Dzień Edukacji. Wszystkim nauczycielom i katechetom życzymy wytrwałości w kształtowaniu serc, przekazywaniu wiedzy i wychowaniu młodego pokolenia. Pamiętajmy w modlitwie o nauczycielach, wychowawcach i katechetach.
6. Za tydzień będziemy obchodzić XXII Dzień Papieski. Hasłem tegorocznego Dnia Papieskiego będą słowa|: „Blask Prawdy”. Jest to wydarzenie ogólnopolskie, mające na celu przybliżenie nam osoby i nauczania św. Jana Pawła II. Z racji Dnia Papieskiego po każdej mszy się będzie można nabyć kremówki papieskie. Młodzież ze szkolnego Koła Caritas Szkoły Podstawowej nr 2 przeprowadzi w tym dniu zbiórkę do puszek na stypendia dla uzdolnionej młodzieży.
7. Możliwość skorzystania ze spowiedzi codziennie przed każdą mszą św.
8. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Otoczmy w tym szczególnym czasie modlitewną pamięcią naszych bliskich zmarłych. W kancelarii parafialnej i zakrystii przyjmujemy na wypominki miesięczne i roczne. Kartki wspominkowe wyłożone są na stoliku pod chórem oraz w przedsionku pod wieżą kościoła.
9. W kancelarii parafialnej przyjmujemy intencje mszalne na rok 2023.
10. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę oraz za te, które wpływają na konto parafialne.
11. Po mszy św. można nabyć nowe numery tygodników katolickich: „Gość Niedzielny i Niedziela”.
12. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał do siebie + Helenę Sobczyńską, Zofię Borkowską, Grzegorza Fotek i Krzysztofa Kutela. Polećmy zmarłych Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
13. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli, Bożego błogosławieństwa oraz opieki Matki Bożej Różańcowej.