1. Dzisiaj XXI Niedziela Zwykła w roku liturgicznym.

- w poniedziałek NMP, Królowej
- w środę św. Bartłomieja, Apostoła
- w piątek uroczystość NMP Częstochowskiej, tego dnia nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych
- w sobotę święto św. Moniki
3. Biskup Zielonogórsko-Gorzowski, Tadeusz Lityński objął patronatem honorowym Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej organizowany w Drezdenku. Koncerty odbywać się będą w naszym kościele w kolejne piątki: 26 sierpnia, 2 września i 9 września o godz. 19.00. Serdecznie zapraszamy.
4. W sobotę o godz. 18.00 Msza św. w intencji Apostolatu Maryjnego. Po Mszy św. spotkanie formacyjne w salce parafialnej.
5. Osoby zapisane na Pielgrzymkę do Gietrzwałdu prosimy o uzupełnienie danych, podanie numeru PESEL oraz o uregulowanie wpłaty.
6. Składamy serdecznie podziękowania za wszelkie ofiary złożone w minionym tygodniu na rzecz naszej świątyni.
7. Prasa katolicka „Gość Niedzielny i Niedziela” w cenie 8 zł wyłożone są w przedsionku pod wieżą oraz pod chórem. Zachęcamy do czytania.
8. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał do siebie + Genowefę Sosnowską, Zofię Kaczmarek, Zofię Kaczmarek zd. Szmid, Andrzeja Bogdanowicza i Mariannę Klepczyk-Jakubowską. W minionym tygodniu zmarła także mama ks. Wojciecha Ćwiękały, byłego proboszcza naszej parafii + Irena Ćwiekała. Polećmy zmarłych Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
9. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli oraz Bożego błogosławieństwa.