1. Dzisiaj XX Niedziela Zwykła w roku liturgicznym.

2. W poniedziałek Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. według porządku niedzielnego. Po każdej Mszy św. poświęcenie ziół i kwiatów. Jest to dzień imienin Księdza Mariana Dudziak CRL. Msza św. w intencji Solenizanta o godz. 10.00. Pamiętajmy w modlitwie o Solenizancie. Niech dobry Bóg darzy Go błogosławieństwem oraz potrzebnym zdrowiem, a Maryja otacza opieką.
- w środę św. Jacka, prezbitera
- w sobotę św. Bernarda, opata, doktora Kościoła
4. W okresie wakacyjnym kancelaria parafialna czynna we wtorek od 10.00 – 12.00 oraz w czwartek od 15.00 – 17.00.
5. Podobnie jak w latach ubiegłych organizujemy w dniach 10 i 11 września pielgrzymkę autokarową na Uroczystości Odpustowe do Gietrzwałdu. Koszt pielgrzymki to 190 zł. W cenie przejazd autokarem, ubezpieczenie, nocleg oraz obiad w Gietrzwałdzie. Zapisy w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
6. Składamy serdecznie podziękowania za wszelkie ofiary złożone w minionym tygodniu na rzecz naszej świątyni.
7. Prasa katolicka „Gość Niedzielny i Niedziela” wyłożone są w przedsionku pod wieżą oraz pod chórem. Zachęcamy do czytania.
8. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał do siebie + Tadeusza Brzezińskiego oraz + Eugeniusza Paczkowskiego . Polećmy zmarłych Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
9. Wszystkim życzymy błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Wniebowziętej.