1. Dzisiaj 17. Niedziela zwykła w roku liturgicznym.

Po każdej mszy św. poświęcenie pojazdów. Ofiary złożone przy poświęceniu pojazdów przeznaczone będą na środki transportu dla misjonarzy.
2. W naszej parafii gościmy ks. Mateusza Szerwińskiego – Diecezjalny Duszpasterz Muzyków Kościelnych. Gościnnie śpiewa podczas mszy św. sopranistka z Konserwatorium Muzycznego w Parmie we Włoszech Nadia Kazantseva.
- w poniedziałek Święto św. Jakuba, Apostoła oraz św. Krzysztofa, Patrona Kierowców
- we wtorek Świętych Joachima i Anny, Rodziców NMP. Z inicjatywy papieża Franciszka dzień ten obchodzony jest jako światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych. Wszystkich otaczamy swoją modlitwą i życzymy wdzięczności i miłości ze strony swoich dzieci i wnuków.
- w piątek św. Marty, Marii i Łazarza
4. W środę o godz. 18.00 msza św. w intencji Apostolatu Maryjnego. Po mszy św. spotkanie formacyjne w salce parafialnej.
5. W piątek wyrusza z naszej parafii pielgrzymka autokarowa na ogólnopolskie spotkanie Apostolatu Maryjnego na Jasną Górę. Wyjazd uczestników z parkingu przy plebanii o godz. 6.30.
6. Za tydzień wyjątkowo po Mszy św. o godz. 10.00 zmiana Tajemnic dla Członków Żywego Różańca. Nie będzie zmiany Tajemnic w pierwszą niedzielę sierpnia ze względu na przypadający w tym dniu odpust parafialny.
7. Zwracamy się do naszych parafian o przyjęcie pielgrzymów Pieszej Pielgrzymki Szczecińskiej udających się na Jasną Górę pod swój dach z 1 na 2 sierpnia tak jak to miało miejsce przed pandemią. Osoby, które wyrażą chęć przyjęcia pielgrzymów na nocleg w swoim domu prosimy o zgłoszenie się do zakrystii lub kancelarii parafialnej. Potrzebujemy noclegu jeszcze dla 30 pielgrzymów.
8. Składamy serdecznie podziękowania za wszelkie ofiary złożone w minionym tygodniu na rzecz naszej świątyni.
9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
10. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał do siebie + Henryka Lepiato. Polećmy zmarłego Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…
11. Wszystkim życzymy błogosławieństwa Bożego podczas letniego wypoczynku.