1. Dzisiaj 15. Niedziela |zwykła w roku liturgicznym.

- w poniedziałek święto św. Benedykta, opata, patrona Europy
- we wtorek św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika
- w środę Świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta
- w piątek św. Bonawentury
- w sobotę NMP z Góry Karmel
3. Nabożeństwo fatimskie w środę po Mszy św. wieczornej. Po nabożeństwie fatimskim spotkanie wszystkich Zelatorów Żywego Różańca w kościele.
4. W czwartek o godz. 17.00 nabożeństwo oraz msza św. o godz. 18.00 w intencji nowych powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych. Jest to intencja Członków Żywego Różańca oraz Apostolatu Maryjnego.
5. W okresie wakacyjnym kancelaria parafialna czynna we wtorek od 10.00 – 12.00 oraz w czwartek od 15.00 – 17.00.
6. W okresie wakacyjnym jest możliwość modlitwy indywidualnej w ciszy gdyż kościół jest odwary od mszy św. porannej do wieczornej. Otwarte jest wejście od strony wieży.
7. Spowiedź święta w okresie wakacyjnym tylko przed mszą św.
8. Podobnie jak w minionych latach w dniach 1-2 sierpnia na terenie naszej parafii będziemy gościć pielgrzymów Szczecińskiej Pieszej Pielgrzymki udających się na Jasną Górę. Ze względu na brak obostrzeń sanitarnych noclegi mogą odbywać się w prywatnych domach. Dlatego zwracamy się do naszych parafian o przyjęcie pielgrzymów pod swój dach tak jak to miało miejsce przed pandemią. Osoby, które wyrażą chęć przyjęcia pielgrzymów na nocleg w swoim domu prosimy o zgłoszenie się do zakrystii lub kancelarii parafialnej. Potrzebujemy podstawowe dane: imię, nazwisko, adres i nr telefonu. Już dziś dziękujemy za zaangażowanie, pomoc, życzliwość i otwarte serce.
9. Składamy serdecznie podziękowania za wszelkie ofiary złożone w minionym tygodniu na rzecz naszej świątyni.
10. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.
11. Wszystkim życzymy błogosławieństwa Bożego podczas letniego wypoczynku.