1. Dzisiaj 13. Niedziela zwykła w roku liturgicznym

2. Księdzu Marianowi Dudzikowi CRL z okazji Jubileuszu 60 – lecia Święceń Kapłańskich życzymy dobrego zdrowia, wielu łask Bożych w życiu kapłańskim i zakonnym oraz cierpliwości w dźwiganiu krzyża choroby i cierpienia.
3. Rozpoczął się czas wakacji dla dzieci i młodzieży. Dziękujemy nauczycielom, wychowawcom i katechetom za trud nauczania i wychowania. Niech rozpoczynający się okres będzie dla nauczycieli i uczniów czasem odpoczynku przepełnionego Bożym błogosławieństwem.
- we wtorek św. Ireneusza, biskupa i męczennika
- w środę Świętych Apostołów Piotra i Pawła
5. W poniedziałek o godz. 18.00 msza św. w intencji Apostolatu Maryjnego. Po mszy św. spotkanie formacyjne w salce parafialnej.
6. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi przed każdą mszą św. Wynagradzajmy Sercu Jezusowemu i Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy nasze i całego świata.
7. W lipcu i sierpniu nie będzie odwiedzin chorych w domach oraz nie będzie codziennej Adoracji Najświętszego Sakramentu w dni powszednie połączonej z Koronką do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00.
8. Konferencja przed Chrztem dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 17.00 w salce parafialnej.
9. Za tydzień po Mszy św. o godz. 10.00 zmiana Tajemnic dla Członków Żywego Różańca.
10. Nabożeństwo czerwcowe do czwartku codziennie o godz. 17.30.
11. Od lipca msza św. w niedzielę o godz. 7.00 będzie sprawowana w kościele Matki Bożej Różańcowej.
12. W okresie wakacyjnym lipcu i sierpniu spowiedź święta tylko przed mszą św.
13. Od tego tygodnia w okresie wakacyjnym kancelaria parafialna czynna we wtorek od 10.00 – 12.00 oraz w czwartek od 15.00 – 17.00.
14. Składamy serdecznie podziękowania za wszelkie ofiary złożone w minionym tygodniu na rzecz naszej świątyni.
15. Prasa katolicka „Gość Niedzielny i Niedziela” w cenie 8,00 zł wyłożone są w przedsionku pod wieżą oraz pod chórem. Zachęcamy do czytania.
16. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał do siebie + ……….. Polećmy zmarłych Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
17. Naszym Drogim Parafianom i Gościom życzymy zdrowia oraz Bożego błogosławieństwa. Nich Najświętsze Serce Jezusa będzie dla wszystkich źródłem życia i świętości.