1. Dzisiaj 12. Niedziela zwykła w roku liturgicznym.

Po mszy św. o godz. 10.00 i 11.30 zbiórka do puszek organizowana przez 46. Drezdenecką drużynę harcerską, z której środki przeznaczone zostaną na działalność drużyny oraz na pomoc schroniska dla zwierząt „Azorki” w Gorzowie Wlkp. Zbiórce pieniędzy będzie towarzysz kiermasz ciast. Serdecznie zapraszamy.
2. Dziękujemy serdecznie za przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało:
- Członkom Żywego Różańca i Apostolatu Maryjnego
- Ochotniczej Straży Pożarnej
- Firmie Państwa Antczak
- Rodzicom dzieci Komunijnych

- dziękujemy Policji za zabezpieczenie trasy przejścia procesji
- dziękujemy za nagłośnienie Przedsiębiorstwu Komunalnemu w Drezdenku
- Nadleśnictwu „Karwin” za brzózki do wystroju kościoła i ołtarzy polowych
- dzieciom komunijnym i sypiącym kwiaty
- ministrantom i lektorom
- harcerzom
- orkiestrze dętej
- panu Organiście Leszkowi
- niosącym sztandary i chorągwie oraz wszystkim, którzy wzięli udział procesji Bożego Ciała ulicami naszego miasta
3. Przez całą Oktawę Bożego Ciała nabożeństwo czerwcowe będzie połączone z procesją wokół kościoła po mszy św. wieczornej. Zapraszamy na nabożeństwo i na procesję Eucharystyczną parafian, ministrantów, dzieci sypiące kwiaty oraz noszących chorągwie.
– we wtorek św. Alojzego Gonzagi, zakonnika
- w czwartek uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela
- w piątek Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od spożywania pokarmów mięsnych.
- w sobotę Niepokalanego Serca NMP
5. W czwartek Dzień Ojca. Wszystkim Ojcom życzymy dobrego zdrowia, Bożego błogosławieństwa oraz opieki św. Józefa.
6. Msza św. na zakończenie roku szkolnego dla dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1 i nr 2 o godz. 8.00 w głównym kościele; dla młodzieży Zespołu Szkół o godz. 7.00.

7. W sobotę bezpośrednio po wieczornej mszy św. w kościele odbędzie się spotkanie z panem doktorem Jackiem Pulikowskim. Jest on cenionym specjalistą życia rodzinnego i małżeńskiego, autorem wielu książek i konferencji. Poprowadzi on spotkanie pod hasłem „Jak budować szczęśliwą rodzinę”. Po konferencji wygłoszonej w kościele zapraszamy na spotkanie przy ognisku w czasie którego będzie można porozmawiać z Panem Doktorem, zadać pytania i podzielić się doświadczeniami.
8. Za tydzień w niedzielę o godz. 10.00 msza św. z okazji Jubileuszu 60 – lecia Kapłaństwa ks. Mariana Dudzika. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Jubilatowi życzymy dobrego zdrowia oraz wielu łask Bożych w życiu kapłańskim i zakonnym oraz cierpliwości w dźwiganiu krzyża cierpienia.
9. Od lipca msza św. w niedzielę o godz. 7.00 będzie sprawowana w kościele Matki Bożej Różańcowej.
10. Składamy serdecznie podziękowania za wszelkie ofiary złożone w minionym tygodniu na rzecz naszej świątyni.
11. Prasa katolicka „Gość Niedzielny i Niedziela” w cenie 8,00 zł wyłożone są w przedsionku pod wieżą oraz pod chórem. Zachęcamy do czytania.
12. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał do siebie + Halinę Sowińską i Romana Świerczyńskiego. Polećmy zmarłych Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
13. Naszym Drogim Parafianom i Gościom życzymy zdrowia oraz Bożego błogosławieństwa. Nich Najświętsze Serce Jezusa będzie dla wszystkich źródłem życia i świętości.