1. Dziś 6. Niedziela Wielkanocna

- we wtorek NMP Wspomożycielki Wiernych
- w czwartek św. Filipa Nereusza, prezbitera
- w niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego
3. W poniedziałek, wtorek i środę przed Wniebowstąpieniem Pańskim dni modlitw o urodzaje i błogosławieństwo w pracy na roli, czyli tzw. Dni krzyżowe.
4. W poniedziałek o godz. 18.45 spotkanie Kręgu Biblijnego w salce parafialnej.
5. W środę o godz. 18.45 wspólnota Effatha zaprasza na adorację Najświętszego Sakramentu z modlitwami uwielbienia.
6. W czwartek przypada Dzień Matki. Otoczmy swoją modlitwą i miłością nasze mamy.
7. W piątek o godz. 18.00 msza św. w intencji Apostolatu Maryjnego. Po mszy św. spotkanie formacyjne w salce parafialnej.
8. W piątek rozpoczniemy nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
9. Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 17.30.
10. Zbiórka wszystkich ministrantów i lektorów w sobotę o godz. 10.00 w salce parafialnej.
11. Za tydzień na mszy św. o godz. 11.30 Rocznica Pierwszej Komunii św. dzieci klas czwartych. Spowiedź dzieci przed rocznicą w piątek o godz. 17.00.
12. Za tydzień w naszej parafii FESTYN PARAFIALNY. Rozpoczęcie mszą św. o godz. 11.30. Po mszy św. wszelkie atrakcje na boisku przy plebanii. Wszystkie atrakcje darmowe zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Zaproszenie jest otwarte dla wszystkich.
13. Zwracamy się z prośbą do rodziców dzieci oraz Pań naszej parafii o upieczenie ciast na festyn. Ciasta prosimy przynosić w dniu festynu do salki parafialnej do godz. 11.30. Zapraszamy również do włączenia się w loterię fantową. Na początek przez ofiarowanie nagród i gadżetów. Zapotrzebowanie jest duże gdyż każdy biorący w niej udział jest zwycięzcom. Fanty na loterię można do piątku w dowolnych godzinach przynosić na plebanię.
14. Składamy serdecznie podziękowania za wszelkie ofiary złożone w minionym tygodniu na rzecz naszej świątyni.
15. Prasa katolicka „Gość Niedzielny i Niedziela” w cenie 8,00 zł wyłożone są w przedsionku pod wieżą oraz pod chórem. Zachęcamy do czytania.
16. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał do siebie + Mariana Wróblewskiego, Stanisława Jodełło i Henryka Wychowałek. Polećmy zmarłych Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
17. Naszym Drogim Parafianom i Gościom życzymy zdrowia , Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej.