Wszystkim naszym Parafianom i Gościom życzymy pełnych pokoju Świąt Wielkanocnych i niezmierzonej radości serca w spotkaniu z Chrystusem Zmartwychwstałym

1. W piątek na mszy św. o godz. 17.30 Biskup Tadeusz Lityński udzieli Sakramentu Bierzmowania młodzieży naszej parafii. W tym dniu nie będzie mszy św. o godz. 18.00. Próba liturgiczna młodzieży we wtorek, środę i czwartek o godz. 18.45. Spowiedź młodzieży, świadków oraz rodziców w czwartek o godz. 16.00.
2. W sobotę dzień imienin ks. Jerzego Hajdugi. Msza św. w intencji Solenizanta o godz. 18.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
3. W niedzielę rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Po każdej mszy św. zbiórka do puszek na działalność charytatywną Caritas Diecezji.
4. W niedzielę, 24 kwietnia br. przypada 40. rocznica święceń kapłańskich ks. proboszcza Zdzisława Palusa CRL. W tym dniu o godz. 11.30 msza św. w intencji Jubilata. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
5. Za tydzień na mszy św. o godz. 11.30 Wielkanocne spotkanie Członków Żywego Różańca, Apostolatu Maryjnego i Przyjaciół Paradyża. Po mszy św. obiad w szkole Podstawowej nr 1. Po obiedzie spotkanie w kościele na Koronce do Miłosierdzia Bożego.
6. Narzeczonych, którzy zamierzają zawrzeć sakramentalny związek małżeński informujemy, że najbliższy kurs przedmałżeński w naszej parafii został zaplanowany w dniach 13-14 maja br. Zapisy przyjmowane są w zakrystii oraz kancelarii parafialnej.
7. Dziękujemy za życzenia świąteczne nadesłane na adres naszej parafii. Serdeczne Bóg zapłać kierujemy w stronę ks. Łukasza oraz tych wszystkich, którzy zaangażowali się w przygotowanie ciemnicy i grobu Pańskiego. Za dekorację prezbiterium dziękujemy Pani Beacie. Dziękujemy Księdzu Pawłowi i służbie liturgicznej ołtarza za przygotowanie liturgii Triduum Paschalnego. Słowa wdzięczności kierujemy do Członków Żywego Różańca, Apostolatu Maryjnego, Przyjaciół Paradyża, Pani Pauliny i młodych za poprowadzenie adoracji oraz do tych, którzy zaangażowali się w liturgię. Dziękujemy również strażakom i harcerzom za warte przy grobie Pańskim; dziękujemy wszystkim noszącym sztandary i chorągwie podczas procesji rezurekcyjnej, orkiestrze dętej za udział w Rezurekcji oraz Członkom Cech Rzemiosł Różnych w Drezdenku.
8. Składamy serdecznie podziękowania za wszelkie ofiary złożone w minionym tygodniu na rzecz naszej świątyni.
9. Prasa katolicka „Gość Niedzielny i Niedziela” w cenie 8,00 zł wyłożone są w przedsionku pod wieżą oraz pod chórem. Zachęcamy do czytania.
10. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał do siebie + Romana Karabin, Helenę Kusiak, Stanisławę Majewską i Joannę Mokrzycką. Polećmy zmarłych Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…