1. Dziś Niedziela Męki Pańskiej. W liturgii świętej wspominamy uroczysty wjazd Chrystusa Pana do Jerozolimy

2. Rekolekcje Wielkopostne dla dzieci ze Szkół Podstawowych w poniedziałek, wtorek i środę. Rekolekcje poprowadzi ks. Tomasz Tyszkiewicz CRL.
- nauka rekolekcyjna dla dzieci klas 1- 4 o godz. 8.30
- nauka rekolekcyjna dla dzieci klas 5-8 o godz. 9.30
3. W zakrystii i kancelarii parafialnej można zgłaszać chorych, którzy pragną przyjąć sakramenty święte z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Chorych odwiedzimy w najbliższą środę od godz. 8.00 rano i od godz. 15.00 popołudniu.
4. Porządek liturgii Świętego Triduum Paschalnego:
- Wielki Czwartek – Msza św. sprawowana będzie o godzinie 18.00. Po Mszy św. przeniesiemy Pana Jezusa do ciemnicy. Adoracja trwać będzie do godziny 21.00.
- Wielki Piątek – Adoracja w ciemnicy od godz. 9.00 przez cały dzień. Liturgia Wielkiego Piątku rozpocznie się o godz. 18.00. Następnie przeniesiemy Pana Jezusa do grobu. Adoracja w grobie trwać będzie do godz. 21.00. W Wielki Piątek rozpoczniemy nowennę do Miłosierdzia Bożego o godz. 17.45. W Wielki Piątek obowiązuje post ścisły.
- Wielka Sobota – Adoracja w grobie rozpocznie się o godzinie 9.00 i trwać będzie do godz. 18.00. Liturgia Wielkiej Soboty rozpocznie się o godz. 18.00. Na liturgię prosimy zabrać ze sobą świece. Nowenna do Miłosierdzia Bożego o godz. 17.45.
- Błogosławieństwo pokarmów na stół wielkanocny w kościele od godz. 9.00 – 13.00 co pół godziny. W Osowie poświęcenie pokarmów o godz. 12.00.
- Spowiedź święta w Wielki Czwartek, Wielki Piątek i Wielką Sobotę od godz. 9.00 – 13.00.
- Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – Rezurekcja z uroczystą procesją wokół kościoła o godz. 6.00. Nowenna do Miłosierdzia Bożego o godz. 5.45. Nie będzie mszy św. o godz. 7.00.
- W drugi dzień Świąt Wielkanocnych msze św. według porządku niedzielnego. Taca przeznaczona na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego i Instytutu Filozoficzno-Teologicznego w Zielonej Górze. Nowenna do Miłosierdzia Bożego o godz. 9.45.
5. Składamy serdecznie podziękowania za wszelkie ofiary złożone w minionym tygodniu na rzecz naszej świątyni.
6. Prasa katolicka „Gość Niedzielny i Niedziela” w cenie 8,00 zł wyłożone są w przedsionku pod wieżą oraz pod chórem. Zachęcamy do czytania.
7. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg powołał do siebie + Klarę Jachimowicz. Polećmy zmarłą Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…
8. Wszystkim parafianom i gościom życzymy dobrego przeżycia Wielkiego Tygodnia.